Jak poradzić sobie z falą hejterów w Pole Dance

Poradnik dodany przez: MiAnna
5255 0

Wśród propozycji różnorodnych hobby, jakie możemy znaleźć w Internecie, znajdują się i takie, które wzbudzają wiele kontrowersji, wątpliwości i stanowią nie lada wyzwanie dla wielu osób. Dobrym przykładem jest pole dance, który choć jest kuszącą formą spędzania wolnego czasu, to jednak nie jest dla wszystkich. Filmik w pierwszej części prezentuje i omawia konkretne figury, w drugiej koncentruje się na warstwie bardziej teoretycznej, omawiając problematykę związaną z uprawianiem sportów oraz podejściem do takiego hobby.
Jeżeli interesuje nas wyłącznie nauka tańca, to z całą pewnością znajdziemy w początkowej części powyższego filmiku ciekawe wskazówki i pokazy, dzięki którym będziemy w stanie na wyższym stopniu zaawansowania samodzielnie je wykonać po kilku wprowadzających ćwiczeniach.
Jednak sam taniec to nie jedyna kwestia poruszana w tym wideo. Później omawiane są kwestie za i przeciw oraz merytoryczny aspekt uprawiania tego rodzaju hobby. Dlatego też jeżeli wydaje nam się, że sama rura do pole dance wystarczy, żeby móc zacząć naukę tego zmysłowego tańca, to powinniśmy się ponownie zastanowić. Jest to również niebezpieczne dla zdrowia wyzwanie. Jeżeli podejdziemy do niego z brakiem ostrożności, może się okazać, że doznamy kontuzji albo ulegniemy groźniejszemu wypadkowi.
Nauka tańca na rurze to jednak także dobre strony, mające pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Jeżeli więc jesteśmy zainteresowani pole dance powinniśmy zdawać sobie sprawę zarówno z technicznych aspektów samej dyscypliny, jak również z ujemnych stron, które mogą nam przeszkodzić. Co jest dobre dla jednych, drugim może szkodzić. Warto więc szukać, sprawdzać, konsultować się, czy poprzez taniec osiągniemy to, czego oczekujemy, że może to w jakiś sposób sprawić, że nie będziemy w stanie ze względu na nasze predyspozycje.

Składniki:

  • Outfit: www.wearcontrol.pl

Do poradnika Jak poradzić sobie z falą hejterów w Pole Dance przypisano następujące tagi:

taniec hobby nauka tańca pole dance rura do pole dance

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak poradzić sobie z falą hejterów w Pole Dance skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...