Jak przerobić starą szafkę - kuchenka dla dzieci

Poradnik dodany przez: CastoramaPolska
1125 0

Jeżeli posiadamy starą szafkę oraz dziecko, które lubi gotować, to z ten filmik będzie świetną inspiracją na przygotowanie dla niego doskonałej zabawki. Sprytne Babki pokazują, jak ze zwykłego mebla, dodatków oraz dużej dozy pomysłowości wykonać prawdziwą kuchenkę. Będzie to z pewnością wymagający projekt, szczególnie, jeżeli nie mamy doświadczenia w przeprowadzaniu metamorfozy, jednak nie musimy się obawiać, ponieważ wszystkie porady są omówione dokładnie wraz z prezentacją. Technika ta pozwala nawet najbardziej początkującym samodzielnie przygotować taką efektowną kuchenkę.

Po wizycie w Castorama Polska, gdzie powinniśmy kupić wszystkie niezbędne materiały do przeróbki, zabieramy się za demontaż, szlifowanie i malowanie naszej przyszłej zabawki dla dzieci. Powinniśmy wybrać odpowiadający nam kolor, a następnie przygotować pozostałe detale zgodnie ze wskazówkami zawartymi na wideo. Są one bardzo pomocne, ponieważ Sprytne Babki wyjaśniają większość kroków, a następnie pokazują najważniejsze szczegóły. Dzięki temu cała praca nad projektem jest znacznie łatwiejsza i nie stanowi tak dużego wyzwania, jak wydawało się na początku.
Za sprawą tych wszystkich pozytywów możemy śmiały przeprowadzić dowolne metamorfozy, a jednocześnie nie musimy obawiać się, że coś pójdzie źle. Mamy podstawy, aby sprawić, żeby nasza szafka DIY wyglądała zupełnie inaczej, a jednocześnie nadal pozostała funkcjonalna. Dodatkowo samodzielne przygotowanie zabawki dla dzieci daje nam dużo satysfakcji, szczególnie, kiedy nasza pociecha cieszy się z efektów i jest nimi wręcz oczarowana i chętnie spędza czas na zgłębianiu tajników pracy kucharza. 

Składniki:

  • Subskrybuj:
  • https://www.youtube.com/user/CastoramaPolska?sub_confirmation=1
  • Facebook:
  • http://files.castorama.pl/castorama-fb

Do poradnika Jak przerobić starą szafkę - kuchenka dla dzieci przypisano następujące tagi:

technika zabawki dla dzieci castorama polska szafka diy sprytne babki metamorfozy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przerobić starą szafkę - kuchenka dla dzieci skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...