Jak przygotować buty zamszowe na zimę

Poradnik dodany przez: ZacnyKasztan
14540 0

Buty zamszowe są dosyć popularne wśród mężczyzn ale w okresie zimowym takie buty szybko się niszczą. Ale na wszystko jest sposób i rozwiązanie. Buty zamszowe przetrwają nawet bardzo ciężkie warunki zimowej pogody i mogą nawet lepiej służyć właścicielowi niż buty ze skóry licowej. 

Śnieg, sól czy też błoto pośniegowe a także mróz i wszechobecna wilgoć nie muszą być zabójcze dla Twoich butów. Wystarczy wiedzieć jak je odpowiednio zabezpieczyć. 

Buty zamszowe niech nie będą sezonowym obuwiem. Niech służą cały rok i niech się nie niszczą. Warto kupić droższe buty, zabezpieczyć je i wtedy wszystko będzie git. A każdy facet powinien wiedzieć jak dbać o swoje buty. W końcu porządna koszula, dobre buty i ogolona twarz to podstawy dżentelmeńskiego stylu. 

A i jeszcze jedno. Tego typu pomysł na zabezpieczenie butów także świetnie sprawdzi się w deszczowe dni, których nie brakuje w żadnym sezonie. Jak wiemy polskie lato czy wiosna potrafią być mocno deszczowe. Poznajcie ten pomysł i zastosujcie na swoich butach

Do poradnika Jak przygotować buty zamszowe na zimę przypisano następujące tagi:

moda męska jak dbać o buty buty zamszowe jak dbać o buty zamszowe buty zamszowe na zimę zabezpieczenie butów przed zimą

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przygotować buty zamszowe na zimę skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...