Jak przygotować buty zamszowe na zimę

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Moda męska
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 01.06.2014 / 18:00
  • Odsłony: 9 671
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

ZacnyKasztan

Do poradnika jak przygotować buty zamszowe na zimę przypisano następujące tagi:

Buty zamszowe są dosyć popularne wśród mężczyzn ale w okresie zimowym takie buty szybko się niszczą. Ale na wszystko jest sposób i rozwiązanie. Buty zamszowe przetrwają nawet bardzo ciężkie warunki zimowej pogody i mogą nawet lepiej służyć właścicielowi niż buty ze skóry licowej. 

Śnieg, sól czy też błoto pośniegowe a także mróz i wszechobecna wilgoć nie muszą być zabójcze dla Twoich butów. Wystarczy wiedzieć jak je odpowiednio zabezpieczyć. 

Buty zamszowe niech nie będą sezonowym obuwiem. Niech służą cały rok i niech się nie niszczą. Warto kupić droższe buty, zabezpieczyć je i wtedy wszystko będzie git. A każdy facet powinien wiedzieć jak dbać o swoje buty. W końcu porządna koszula, dobre buty i ogolona twarz to podstawy dżentelmeńskiego stylu. 

A i jeszcze jedno. Tego typu pomysł na zabezpieczenie butów także świetnie sprawdzi się w deszczowe dni, których nie brakuje w żadnym sezonie. Jak wiemy polskie lato czy wiosna potrafią być mocno deszczowe. Poznajcie ten pomysł i zastosujcie na swoich butach

Kategoria: Moda męska

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przygotować buty zamszowe na zimę skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków