Jaki prezent podarować tacie na imieniny

Jaki prezent podarować tacie na imieniny

Ojciec to wyjątkowy i ważny mężczyzna w życiu każdego mężczyzny i kobiety. Dlatego w dniu jego święta warto obdarować go pięknym, szczerym prezentem. Może być praktyczny bądź nie, jednak tata zawsze będzie czuł, że jest podarowany prosto z serca.

Krok 1

Sztandarowym pomysłem na prezent dla taty jest elegancka koszula. Każdy mężczyzna ucieszy się z takiego prezentu. Aby dodać jej trochę finezji, postaw na bardziej szalony kolor niż zwykle. Idąc krok dalej, dobierz do niej ekstrawagancki krawat. Być może zainspirujesz tatę do noszenia odważniejszych ubrań...

Wideo

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak zrobić pudełko antystresowe

Krok 2

Jeżeli twój tata jest palaczem, na pewno ucieszy się z nowej, pięknie zdobionej papierośnicy lub klasycznej zapalniczki Zippo. 

Krok 3

Każdy mężczyzna ucieszy się z nowego, porządnego, skórzanego portfela. Pamiętaj, aby wsadzić do niego symboliczne kilka groszy na szczęście. Ze skórzanych rzeczy możesz także wybrać pasek, którym nie pogardzi żaden facet.

Krok 4

Pomyśl o kupnie pióra, które pozostaje przepiękną pamiątką do końca życia. 

Krok 5

Tacie biznesmenowi z pewnością przyda się wizytownik, dzięki któremu uporządkuje stos zebranych wizytówek. 

Krok 6

Dobrym podarunkiem dla konesera win będzie zestaw do otwierania win

Krok 7

Warto pomyśleć też o czymś, związanym z pasją twojego taty. Jeżeli jest zapalonym majsterkowiczem, kup mu zestaw narzędzi. Lubi łowić ryby? Na pewno ucieszy się z nowej wędki. Jeśli ogląda sporo filmów, podaruj mu produkcje jego ulubionego reżysera. Jest maniakiem gadżetowym? Z pewnością będzie zachwycony jakąś nowinką technologiczną

Skomentuj poradnik

Poradnik Jaki prezent podarować tacie na imieniny skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!