Jak przygotować się do długiej trasy samochodowej w zimie

Poradnik dodany przez: dr1v3r
3408 0

FB: http://goo.gl/C3e8KB | SUB: https://goo.gl/eWav6I Wybierasz się na narty, deskę? Przed tobą kilka godzin za kółkiem? Zobacz jak przygotować swoje auto (i siebie!), aby długa trasa była bezpieczna i przyjemna!

Subskrybuj: http://pojechani.tv/sub

Facebook: https://www.facebook.com/PojechaniTV

Instagram: https://instagram.com/pojechani/

MotoKiller: http://mklr.pl/user/pojechani

Napisz do nas: [email protected]

Ferie trwają w najlepsze! A co za tym idzie - liczne wyjazdy i podróże. Wiele osób wybiera trasy w odległe miejsca w góry, czy kurorty za granicą. Wybierają przy tym najwygodniejszą formę podróżowania jaką jest jazda samochodem. Nie byłoby w tym nic strasznego, gdyby nie fakt, że za oknem słota, mrozy, śniegi i błota. Zima daje się we znaki wszystkim, ale wyjątkowo dokuczliwa jest właśnie dla kierowców. Pytanie, które ciśnie się na usta wszystkich uczestników ruchu drogowego to: jak jeździć w zimie samochodem? Warto byłoby sięgnąć po poradę profesjonalnego eksperta! Interesująca szkoła jazdy online przygotowana przez "Pojechanych" zdradza wam tajniki podróżowania podczas najchłodniejszej pory roku. Tylko tutaj dowiesz się m.in. o tym co zabrać ze sobą, aby trasa przebiegła bez problemu czy jak hamować zimą, aby nie spowodować niepotrzebnych kolizji. Od teraz długa trasa autem w feriowe dni nie musi być przerażająca dla podróżujących. Nawet jazda po śniegu stanie się o wiele prostsza niż przedtem. Dzięki internetowemu poradnikowi, każdy z Was pozna tajemnice, które pozwolą Wam na "jazdę bez trzymanki" ;) Oczywiście, żartujemy! Pamiętajcie o bezpieczeństwie swoim i innych uczestników ruchu drogowego.

Do poradnika Jak przygotować się do długiej trasy samochodowej w zimie przypisano następujące tagi:

szkoła jazdy jazda po śniegu jak hamować zimą jak jeździć w zimie samochodem długa trasa autem co zabrać ze sobą do samochodu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przygotować się do długiej trasy samochodowej w zimie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...