Jak robić wielkanocne dekoracje - serwetka z perłami

Poradnik dodany przez: spryciuleczka1
13137 0

Składanie serwetek to jeden z elementów na poprawienie i ulepszenie wyglądu stołu na specjalne uroczystości takie jak święta, czy większe rodzinne spotkania. Dla niektórych takie rzeczy to przejaw snobizmu ale chyba tutaj jest w tym stwierdzeniu bardzo dużo nieprawdy i niezrozumienia. To, że ktoś się stara aby przykładowo przystroić świąteczny stół nie znaczy, że robi to tylko i wyłącznie na pokaz. W końcu to jest dla wszystkich aby uświetnić chwile spędzone razem. 

Składanie serwetek jest bardzo szerokim polem do popisu a to dlatego, że istnieje ogromna ilość sposobów na złożenie serwetki. Rulon z perłami to jeden z nich i jeżeli jednak szukacie czegoś innego to w szybkim czasie na pewno znajdziecie w innych poradnikach. Przykładowo jeżeli chodzi o to jak złożyć serwetkę bez żadnych dodatków to na profilu użytkownika Zaksi (http://www.spryciarze.pl/profil/459419) jest tego naprawdę sporo.

A serwetki i perły możecie znaleźć w tym sklepie:
http://1001dekoracji.pl/

... albo w innym :)

Składniki:

  • Serwetki
  • Perłowe girlandy

Do poradnika Jak robić wielkanocne dekoracje - serwetka z perłami przypisano następujące tagi:

porady składanie serwetek serwetki jak złożyć jak złożyć serwetkę stół na święta dekoracja stołu stół na wielkanoc wielkanocne dekoracje

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak robić wielkanocne dekoracje - serwetka z perłami skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...