Jak ułatwić sobie życie – 3 proste triki

Poradnik dodany przez: LuuFreePo
4768 0

Szukamy sposobów, jak ułatwić sobie życie i usprawnić wykonywanie codziennych obowiązków, ten filmik z całą pewnością okaże się bardzo pomocny. Przygotowywane w nim DIY pozwalają na stworzenie domowej roboty obieraczki do warzyw, tarki w polowym stylu oraz wieszaka na telefon, w trakcie jego ładowania. Są to przyrządy, które z pewnością będą pomocne w naszych domach.
Wystarczy, że weźmiemy - nóż kuchenny oraz wieszak, który odpowiednio przytniemy i ukształtujemy, nałożymy na siebie i nasz pomocny life hacks gotowy do użytku. Podobnie postępujemy z pustą puszką, płaskim śrubokrętem i młotkiem, które mają posłużyć jako przyrządy do stworzenia mini-tarki. Wszystkie te lifehacki można przygotować z użyciem narzędzi wykorzystywanych na co dzień.
Do wykonania trzeciego DIY potrzebny będzie kawałek tektury, zrolowanej tak, aby był nieco grubszy od grubości naszego smartfona, następnie należy go owinąć papierem do pieczenie i nałożyć wzór z kleju na gorąco. W ten sposób powstaje life hacks koszyk-nosidełko do telefony w trakcie jego ładowania – zapewni to, że nie zrzucimy go ani nie zahaczymy o kabel zasilający.
Takie tanie gadżety są proste w przygotowaniu i nie wymagają zbyt wielkich nakładów finansowych, dlatego też polecane są każdemu miłośnikowi majsterkowania. Dodatkowo na wideo zawarto cenne porady odnośnie tego, jak przygotować tak powstałe przyrządy do użytku. Dzięki temu wiemy, jak się nimi posługiwać oraz w jaki sposób nadać im odpowiedni kształt.
Jeżeli więc lubimy wszelkiego rodzaju DIY, możemy skorzystać z okazji i przygotować własne eksperymenty, które ułatwią nam codzienne obowiązki. Ponadto wszystkie te lifehacki są pomocne w rozwiązaniu drobnych, ale uciążliwych problemów, np. z ładowaniem smartfon. 

Do poradnika Jak ułatwić sobie życie – 3 proste triki przypisano następujące tagi:

porady diy life hacks lifehacki tanie gadżety

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ułatwić sobie życie – 3 proste triki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...