Jak rozwiązać najczęstszy problem poledancerek

Poradnik dodany przez: MiAnna
3415 0

Jest to taniec pełen zmysłów, który pozwala na zaprezentowanie swojej gracji oraz pełni kobiecego wdzięki, dzięki czemu jesteśmy w stanie pokazać jednocześnie naszego ciało i umiejętności. Taniec na rurze to również kłopot dla każdego kobiety, która je wykonuje, dlatego też druga część tego wideo podpowiada, jak rozwiązać największy problem, jaki staje przed tancerkami pole dance.
Na początku tutorial oraz nowa, ciekawa wariacja figury Wonder, która wykonujemy po wcześniejszym rozciągnięciu i przygotowaniu ciała. Jest to bardzo ważne, ponieważ zaniedbując ten etap możemy nabawić się kontuzji. Warto więc postępować zgodnie ze wskazówkami. Nauka tańca na rurze nie jest trudna, pod warunkiem, że solidnie opanujemy podstawy, na których następnie będziemy budować bardziej skomplikowane figury.
Inną zasadniczą kwestią jest ubranie. Taniec na rurze wymaga odpowiedniego stroju, który będzie się komponował jednocześnie ze stylem samego tańca, jak i osobą, która wykonuje pole dance. Stąd też druga część filmiku jest poświęcona temu zagadnieniu. Warto więc obejrzeć go z uwagą i wyciągnąć własne wnioski. Proponowane triki doskonale sprawdzają się w rozmaitych sytuacjach, stąd też warto się z nimi zapoznać, żeby w przyszłości wykorzystać je na własną korzyść i nie martwić się o to, żeby zrobimy coś niewłaściwego.
Powinniśmy pamiętać też, że sam taniec jest równie istotny, stąd też konieczne jest dużo treningu oraz dobrego tutorialu – jak ten zaprezentowany powyżej – dzięki które poznamy różne mniej lub bardziej skomplikowane figury w pole dance. Zagwarantuje to różnorodność oraz liczne możliwości mieszania i tworzenia własnych wariacji figur.

Składniki:

  • Outfit:
  • Electric Blue Iron High:
  • http://ironpoledance.pl/sklep/spodenki-iron-high/

Do poradnika Jak rozwiązać najczęstszy problem poledancerek przypisano następujące tagi:

triki taniec nauka tańca taniec na rurze pole dance wonder

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak rozwiązać najczęstszy problem poledancerek skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...