Jak zrobić sztuczne drzewko bonsai

Poradnik dodany przez: 23kudlaty
86429 4.33

Film przedstawia jak w prosty sposób i przy małych kosztach zrobić sztuczne drzewko bonsai, które będzie prezentować się wspaniale w dowolnym wnętrzu. Drzewka bonsai to hit ostatnich lat i na dobre te drzewka zadomowiły się w polskich domach i mieszkaniach. Nic w tym dziwnego, gdyż są to bardzo ładne ozdoby do domu. Dodatkowo dla wielu osób są to drzewka szczescia. Nie ma co ukrywać, że raczej wszystkim już znudziły się klasyczne rośliny znane ze starych czasów jak np. wszędobylskie paprocie. Każdy je pamięta ale nikt raczej nie chce mieć ich obecnie w domu.

Co ciekawe wcale  nie musimy kupować drzewka bonsai. Ten poradnik pokaże wam jak samemu zrobić sobie drzewko bonsai. Będzie to domowa ozdoba w stylu DIY. Co najlepsze, takiego sztucznego drzewka nie będziemy musieli podlewać i zawsze będzie je można postawić w miejscu, gdzie normalnie prawdziwe drzewko bonsai nie dało by rady się utrzymać. 

Zobaczcie jak to wygląda i stwórzcie na bazie tego pomysłu i tego poradnika własne sztuczne drzewko bonsai. 

Składniki:

  • gałąź przypominająca stare drzewo
  • doniczka
  • pistolet do kleju na ciepło
  • ozdobne kamienie
  • sztuczne roślinki
  • cement

Do poradnika Jak zrobić sztuczne drzewko bonsai przypisano następujące tagi:

bonsai rośliny domowe domowe ozdoby drzewko bonsai ozdoby do domu drzewko szczescia drzewka ozdobne sztuczne drzewka ozdoby diy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić sztuczne drzewko bonsai skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...