Jak sprawdzić czy zdjęcie na fotoroletę pasuje do pokoju

Poradnik dodany przez: Kmicic1221
8481 0

Fotorolety, czyli rolety z nadrukiem to jak wiadomo pięknie drukowane rolety okienne, które będą pasować do każdego domu i mieszkania. Jednak przy wyborze fotorolet do poszczególnych pomieszczeń pojawia się jeden zasadniczy problem a w sumie dwa zasadnicze problemy.
Po pierwsze musimy wybrać zdjęcie z gotowych już fotek w katalogach firm oferujących usługi fotorolet. Pomysły i możliwości wyboru są ogromne a do tego przecież jeszcze dochodzi inwencja własna i możliwość wyboru własnych zdjęć lub zdjęć i obrazów znalezionych w sieci. Tutaj naprawdę trzeba sobie dac trochę czasu na znalezienie czegoś naprawdę fajnego.

No i jak już znajdziemy coś ciekawego to nasuwa nam się drugi problem. Czy to co znaleźliśmy i to co nam się spodobało będzie pasować na fotoroletę w pokoju? I tutaj do akcji wchodzi ten poradnik, który pomoże wam zdecydować, czy dana grafika będzie dobrą fotoroletą. Pomysły możecie testować w nieskończoność aż znajdziecie to co według was będzie najładniej się komponować u was.

Składniki:

  • Gimp:
  • http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/edycja_grafiki/GIMP.html

Do poradnika Jak sprawdzić czy zdjęcie na fotoroletę pasuje do pokoju przypisano następujące tagi:

porady fotoroleta fotorolety jaką fotoroletę wybrać fotoroleta w pokoju fotorolety pomysły

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak sprawdzić czy zdjęcie na fotoroletę pasuje do pokoju skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...