Jak ułatwić sobie życie – 10 trików

Poradnik dodany przez: Cress6
1950 0

Technika diy jest obecnie coraz popularniejsza. Pomaga zrobić coś z niczego. Podobnie, jak life hacki mogą być bardzo przydatne w codziennym życiu. Warto więc korzystać z różnych porad, które ułatwiają życie, ale i pozwalają zaoszczędzić.

Chyba każdy z nas wie, jak trudne jest korzystanie ze smartphona zimą, gdy mamy założone rękawiczki, ale zamiast kupować specjalne rękawiczki, czy też rysik, można wykorzystać lifehacki. Otóż wystarczy zwykła bateria i ekran dotykowy będzie znowu reagował, jedynym problemem może być to, że gdy będziemy dotykać baterią ekranu smartphona, inni ludzie mogą na nas dziwnie patrzeć, ale czego się nie robi, aby zaoszczędzić.

Inne life hacki,czy też porady, dotyczą znalezienia rogu taśmy klejącej. Otóż zamiast korzystać z palców, można wykorzystać swój język, który jest zdecydowanie bardziej czuły, niż opuszki palców. Kolejnym patentem jest zaklejenie torebki foliowej, otóż wystarczy tylko przytrzymać zwykły nóż kuchenny nad palnikiem, przez minutę, a następnie przytrzymać go nad końcówką worka- to takie proste, choć czy, aby na pewno przydatne? Zamiast kupować tanie gadżety można je samemu wykonać i podarować bliskiej osobie, tutaj przyda się technika diy. Otóż wystarczy tylko użyć kleju z pistoletu i wykonać dowolny wzór na prostej powierzchni, następnie poczekać, aż wyschnie. Pozostaje już tylko ozdabianie, a w zasadzie pomalowanie i świetny gadżet jest gotowy. Zwykła elektronika może być też wykorzystana do naładowania baterii, wystarczy tylko zasilanie podłączyć do baterii owiniętych folią spożywczą i poczekać kilka minut.

Wykorzystując powyższe porady warto pamiętać o bezpieczeństwie. 

Do poradnika Jak ułatwić sobie życie – 10 trików przypisano następujące tagi:

elektronika porady diy life hacks lifehacki tanie gadżety

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ułatwić sobie życie – 10 trików skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...