Jak zaaranżować piętrowe łóżko w pokoju

Jak zaaranżować piętrowe łóżko w pokoju

Łóżko piętrowe to nie tylko oszczędność miejsca w pokoju, ale również bardzo dobre rozwiązanie, gdy w domu mamy wiele dzieci. Jedyny problem, na jaki możemy się natknąć to aranżacja takiego mebla.

Krok 1

Ogromną zaletą łóżka piętrowego jest fakt, że wykorzystujemy przestrzeń górną oraz dolną. Dzieci z pewnością będą zachwycone gdy będą miały możliwość wspinania się na samą górę.

Krok 2

Jeżeli nie wykorzystamy dolnej części łóżka, możemy ją z powodzeniem zamienić na miejsce pracy naszego dziecka. Można wkomponować tam biurko, dołożyć krzesełko. Jeśli jednak nasze dziecko jest w wieku, gdzie zabawa jest nauką, możesz mu urządzić specjalny kącik. Przestrzeń możesz wzbogacić kolorowym dywanem, koszem na zabawki, możesz zamontować zjeżdżalnię oraz dodać inne elementy, które Twoje dziecko wykorzysta podczas zabawy.

Wideo

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak wirtualnie zaaranżować pokój lub mieszkanie

Krok 3

Jeżeli masz dużo pomysłów, a także nieco grosza w portfelu, możesz przygotować zupełnie inne rozwiązanie jakim są schody zamontowane do łóżka, zjeżdżalnia itp. Ograniczyć Cię może jedynie zasobność portfela lub wyobraźnia.

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zaaranżować piętrowe łóżko w pokoju skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!