Jak tworzyć niesamowite dekoracje - Dorota Szelągowska vs 5SN

Poradnik dodany przez: CastoramaPolska
6138 0

To odcinek, jakiego jeszcze nie było. Ekipa 5 Sposobów Na zmierzy się w pojedynku na pomysły z uwielbianą projektantką wnętrz. Zobaczcie, co na to Dorota Szelągowska!
Na team chłopaków i na Dorotę czeka już pełna artykułów dla majsterkowiczów Castorama i koło fortuny, które wylosuje zadania do wykonania. Tak powstaną pomysłowe
dekoracje do domu. Obejrzyj, a dowiesz się, kto zrobi ciekawsze rzeczy, a co najważniejsze – kto wykona ne taniej i w ten sposób wygra pojedynek. Kogo obstawiacie: chłopaki z 5 Sposobów Na, którym żadne majsterkowanie niestraszne, czy jednak Dorota Szelągowska ze swoim doświadczeniem w remontowaniu i urządzaniu setek mieszkań, specjalistka od pomysłów na stolarskie przeróbki i od szarości?

Trudny wybór komu kibicować. Tymczasem warto obrzeżach choćby po to, żeby zobaczyć, jak w powstaje oryginalny wieszak na kieliszki, w jaki sposób zrobić ze zwykłego gipsu bardzo efektowny świecznik diy (a najlepiej kilka od razu!).

Przyglądając się sympatycznej rywalizacji na wnętrzarskie diy z odcinka wyciągniesz przydatne porady, dzięki którym udekorujesz swój własny dom. Ściany, kuchnia, szafki, kominek… gdzie ustawisz swoje dekoracje?

My cieszymy się bardzo, że na ekranie gości Dorota. To nie tylko profesjonalistka, która wie jak podejść do dekorowania wnętrz. To też wulkan energii, połączenie ciepła i zadziorności, dzięki którym ilekroć się pojawia, wszędzie natychmiast gości dobry nastrój.
Zobacz, jak wszyscy – tym razem sześcioro wspaniałych – poddają się twórczej pasji. I dowiedz się, które pomysły możesz wykorzystać tanio i efektownie w swoim domu. Dobrej zabawy!

Składniki:

  • PAPIEROWY OBRAZ 3:07
  • WIESZAK NA KIELISZKI 4:06
  • OZDOBNE ŚWIECZNIKI 5:58
  • STYLOWA WYCIERACZKA 7:52

Do poradnika Jak tworzyć niesamowite dekoracje - Dorota Szelągowska vs 5SN przypisano następujące tagi:

porady dekoracje wieszak na kieliszki 5 sposobów na świecznik diy castorama dorota szelągowska

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak tworzyć niesamowite dekoracje - Dorota Szelągowska vs 5SN skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...