Jak tworzyć niesamowite dekoracje- Dorota Szelągowska vs 5SN #3

Poradnik dodany przez: CastoramaPolska
2848 0

Na powyższym filmiku 5 sposobów na podejmuje artystyczne wyzwanie. Zadanie polega na przygotowaniu dekoracji, a jednym z uczestników będzie Dorota Szelągowska, która przygotuje własny projekt. Są to ciekawe i inspirujące rozwiązania, które pozwalają na zaprezentowanie swojej kreatywności, pokazanie, że panowie też potrafią aranżować wnętrza, a także podpowiedź na to, jak udekorować własny pokój. Wszystkie te gadżety można wykonać samodzielnie, a jedyną przeszkodą jest potrzeba zebrania odpowiednich materiałów.
Jak zawsze wszystkie tutoriale są pokazane w przejrzysty sposób, jasno obrazujące każdy etap wraz z komentarzem słownym. Z pewnością konieczna będzie wizyta w takich marketach, jak Castorama czy innych sklepach budowlanych, jednak później to jest już prosto. Dlatego też jeżeli chcecie dowiedzieć się, jak wygląda malowanie sprayem, to ten filmik podpowie wam, jak tego dokonać. Otrzymacie zadowalające efekty, które z pewnością przypadną do gustu kreatywnym duszom. Albo tym, które lubią sztukę współczesną.
Zawarte na filmiku porady można wykorzystać także przy innych projektach, stąd też warto poświęcić chwilę, żeby się z nimi zapoznać i dać się zainspirować. Nie potrzebujemy dużo, żeby nasz decoupage wyszedł efektownie i ciekawie.
Dodatkowo zaprezentowane powyżej dekoracje nadają się na zajęcia plastyczne albo na zabawę ze starszymi dziećmi. Możemy również samodzielnie przygotować te gadżety i ozdobić nimi mieszkanie czy dom. Wystarczy, że dodamy nieco własnego stylu i będziemy mieli gotowe dekoracje świąteczne albo nawet wyjątkowy, osobisty prezent dla bliskiej osoby. 

Składniki:

  • LAMPA DO POKOJU DZIECKA 3:47
  • ZDJĘCIA PROFILOWE NA DERWNIE 7:26
  • DECOUPAGE SZAFKI 8:28
  • ABSTRAKCYJNY OBRAZ 9:54

Do poradnika Jak tworzyć niesamowite dekoracje- Dorota Szelągowska vs 5SN #3 przypisano następujące tagi:

porady decoupage dekoracje gadżety 5 sposobów na castorama dorota szelągowska malowanie sprayem

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak tworzyć niesamowite dekoracje- Dorota Szelągowska vs 5SN #3 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...