Jak ułatwić sobie życie – 10 trików

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Porady
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 25.08.2018 / 20:00
  • Odsłony: 1 067
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

Cress6

Do poradnika jak ułatwić sobie życie – 10 trików przypisano następujące tagi:

Często pewne czynności, czy zadania sprawiają komuś kłopot- są męczące, nieprzyjemne i nie kiedy czasochłonne, jednak czasami niektóre triki są w stanie sprawić, że życie staje się zdecydowanie łatwiejsze. Tak naprawdę samodzielnie można wykonywać różnego rodzaju tanie gadżety, które mogą być na prawdę bardzo pomocne. Jednym z bardzo ciekawych i inspirujących life hacks jest samodzielne wykonanie kalendarza ze zwykłych plastikowych, jednorazowych kubeczków. Należy złożyć ich kilka i uzupełnić ważne dane, aby można było każdego dnia zmieniać datę, ustawiać dzień. To bardzo ciekawy i jednocześnie przydatny gadżet, dzięki któremu nie sposób zapomnieć jaki jest dzień tygodnia, czy miesiąca.

Bardzo ciekawy pomysłem jest też włożenie pustej w środku rurki do banana, dzięki czemu można usunąć jego część i uzupełnić ją czekoladą. Tym samym zwykły banan nabiera zupełnie innej jakości, smaku. Ciekawe lifehacki sprawdzają się zatem w różnych dziedzinach życia i sprawiają, że staje się ono łatwiejsze, lub bardziej przyjemne.

Zwykła blaszana zakrętka od napoju może z kolei posłużyć na przykład jako świeczka, jeśli zostanie odpowiednim materiałem uzupełniona, jednak nie należy się nastawiać na to, że będzie się ona długo paliła. Jest to na pewno jeden z prostszych i jednocześnie bardzo ciekawych produktów diy.

Jeśli chodzi o porady które mogą się przydać każdemu, to na pewno sposób na zaostrzenie noża przy pomocy brzegów kubka, który jest odwrócony o sto osiemdziesiąt stopni. Zatem takie porady mogą wiązać się z różnymi dziedzinami życia, zarówno takim jak elektronika, jak i kulinaria, czy jeszcze inne. 

Kategoria: Dom i Ogród > Porady

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ułatwić sobie życie – 10 trików skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków