Jak ułatwić sobie życie - 20 szkolnych patentów

Poradnik dodany przez: Cress6
3456 0

Początek roku szkolnego i akademickiego to czas, kiedy powracamy do starej albo przystosowujemy się do nowej rutyny. Pomocne w tym procesie mogą być porady zawarte na tym filmiku. Zaprezentowane powyżej lifehacki przydadzą się z pewnością nie tylko uczniowi, ale niektóre z nich będą rozwiązanie również dla nauczycieli, szczególnie podpowiedzi odnośnie tego, jak zmyć mazak permanentny z każdej powierzchni na kilka różnych sposobów.
Wszystkie zaprezentowane tutaj life hacks będą doskonale sprawdzały się również w codziennym życiu, dlatego też warto się z nimi zapoznać, nawet jeżeli temat szkoły nas już nie dotyczy, np. jak stworzyć podręczną kosmetyczkę z kawałka materiału, zamka i kleju do tkaniny.
Możemy dzięki temu stworzyć tanie gadżety, a jednocześnie dobrze się przy tym bawić. Dla każdego majsterkowicza albo osobę, która lubi zająć się w wolnym czasie DIY, filmik ten z pewnością okaże się bogatym źródłem inspiracji. Dodatkowo wszystkie zawarte na nim lifehacki są pokazane w sposób bardzo przejrzysty, a do ich przygotowania nie potrzeba wiele, jedynie podstawowy sprzęt biurowy i odrobina pomysłowości.
Znalazły się na tym filmiku również nieco artystyczne porady, np. jak stworzyć obraz Minionka na ścianie, używając jedynie karteczek samoprzylepnych. Taki life hacks przyda się także przy innych projektach, zwłaszcza, gdy mamy sporo wolnego czasu, z którym nie do końca wiemy co zrobić. Ponadto jest to ciekawa alternatywa dla ciągłego ślęczenia nad książkami. Przy okazji zyskamy fajne i tanie gadżety rozwiązujące część naszych szkolnych problemów związanych z gubieniem długopisów, brakiem cyrkla.

Do poradnika Jak ułatwić sobie życie - 20 szkolnych patentów przypisano następujące tagi:

porady diy life hacks lifehacki tanie gadżety

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ułatwić sobie życie - 20 szkolnych patentów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...