Jak ułatwić sobie życie – 30 trików

Poradnik dodany przez: Cress6
12596 0

Dzisiaj zajmiemy się tanimi, prostymi life hacks, które ułatwią życie w niejednej sytuacji.
Czy pomyślałeś kiedyś, że z gorącego kleju można wykonać jakiekolwiek buty? Wystarczy poświęcić kilka minut, by osiągnąć cel i nie jest to wcale takie trudne.
Zdarzyło Ci się kiedyś uszkodzić kabel? Działał on, ale był na wykończeniu i groził całkowitym zerwaniem i spięciem? Wystarczy obkleić go gorącym klejem i skutecznie zaizoluje on prąd a kabel będzie można użytkować nadal.
Jeśli chodzi o tanie gadżety to jest to jedna z popularniejszych propozycji i nie może jej tu zabraknąć. Etui z gorącego kleju? Wystarczy nałożyć na telefon folię i wykonać na nim etui. Po zdjęciu etui z kleju i folii otrzymujemy gotowy case na smartfona.
Lifehackiem, który podchodzi już pod diy jest wykonanie szablonów. Można nałożyć na napis przeźroczystą folię i poprawić go gorącym klejem. Otrzymamy w ten sposób szablon, który można wykorzystać w późniejszym czasie np. w połączeniu ze sprayem.
Teraz porady dla majsterkowiczów. Uszkodziła Ci się rączka od śrubokręta? Nic się nie stało, z gorącego kleju możesz wykonać nową. Wystarczy do plastikowej strzykawki lub innego podłużnego pojemnika (który wyglądem wewnątrz przypomina uchwyt śrubokręta) wlać gorącego kleju i włożyć w to od razu końcówkę śrubokręta. Po wyschnięciu otrzymujemy nowy śrubokręt. Ile pieniędzy byś zaoszczędził, gdybyś ten czy inne lifehacki znał wcześniej?
Więcej lifehacków dostępnych jest w filmie. Na pewno ułatwią one życie, dowiesz się chociażby co zrobić, kiedy masz zbyt mały worek na śmieci niepasujący do twojego kosza i jak wyjść z wielu innych sytuacji.

Facebook: https://www.facebook.com/5min.crafts/

Do poradnika Jak ułatwić sobie życie – 30 trików przypisano następujące tagi:

porady diy life hacks lifehacki tanie gadżety

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ułatwić sobie życie – 30 trików skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...