Jak ulepszyć łazienkę - okno na świat

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
5281 0

Siemanko! Każdy podczas dłuższej medytacji w łazience lubi pogapić się w komórkę czy też tablet. Ale jednak nie ma to jak piękny widok za oknem. Niestety część łazienek nie jest wyposażonych w okna, ale Sztaba znalazł i na to sposób. Jeśli i wy macie małą łazienkę, która w dodatku jest ślepą łazienką, to możecie temu zaradzić. I od razu warto zaznaczyć, że pomysł nie opiera się na kuciu ścian i robieniu "na siłę" okna. Nie będziecie też musieli wstawiać nigdzie ramy do okna. A to dlatego, że ten sposób opiera się na czymś takim jak Fake Window. Jest to po prostu sztuczne okno ale można je zrobić na bazie prawdziwej ramy do okna. Fake Window jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy chcą zagospodarować kawałek ściany w łazience i nie chcą mieć po prostu kolejnych półek. Oczywiście można się zastanowić po co to robić, skoro można na ścianie zawiesić obraz. To bardzo dobre pytanie a odpowiedź jest prosta. Sam obraz nie ma takiego wyrazu jak wstawienie profesjonalnej grafiki w ramę do okna. Efekt jest zdecydowanie lepszy wtedy i ślepa łazienka okazuje się być czymś więcej niż tylko "ciemnym" zakątkiem zadumy. 

A dla tych, którzy kochają rzeczy typu zrób to sam mamy jeszcze mocniejszy pomysł. Zamiast grafiki, którą wsadzamy do ramy od okna można zamontować ... płaski monitor dzięki któremu będziecie mogli zmieniać pejzaże i krajobrazy jak tylko chcecie. 

Tak czy inaczej podstawą pomysłu pozostaje tego typu okno do łazienki więc jeśli ślepa łazienka was już nieco nudzi to sprawdźcie ten pomysł i działajcie w tym zakresie. Powodzenia przy majsterkowaniu i do następnego odcinka.

Do poradnika Jak ulepszyć łazienkę - okno na świat przypisano następujące tagi:

technika zrób to sam mała łazienka ślepa łazienka rama do okna okno do łazienki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ulepszyć łazienkę - okno na świat skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...