Jak zrobić decoupage na drewnie

Poradnik dodany przez: NicoleDe7
3073 0

Powyższy filmik przedstawia jedną kreatywnych metod ozdabiania przedmiotów. Decoupage nadaje im charakteru i niebywałego wyrazu dlatego też warto się z nim zapoznać, jeżeli planujemy samodzielnie przygotować dekoracje do domu.
Na początku otrzymujemy wskazówki, jak przygotować drewno do dalszej obróbki. Następnie dostajemy podpowiedzi, jak przy użyciu wierzchniej warstwy serwetki i kleju typu wikol ozdobić przygotowany wcześniej surowiec.
Są to proste i jasne wskazówki, które nie wymagają specjalistycznej wiedzy ani doświadczenia. Jedynie czasu i cierpliwości, która pozwoli na dokładne wykonanie i zapoznanie się z powyższą instrukcją. Żywica nadaje trwałości i blasku, a serwetka, dzięki cienkiej warstwie pozwala na przygotowanie dekoracji dzięki decoupage. Powinniśmy również pamiętać o pokryciu całości klejem wikol, który działa jak lakier w tym wypadku, zabezpieczając ozdobę.
Taka sztuka idealnie pasuje do realizowania się kreatywnie i nie zabiera zbyt wiele czasu ani pieniędzy w porównaniu z wieloma innymi technikami. Jeżeli więc zdecydujemy się na decoupagewarto zapoznać się z tym filmikiem.
Dodatkowo warto wiedzieć, że drewno nie jest jedynym surowcem, na który można nanosić tego rodzaju ozdoby. Zaprezentowana wyżej technika pozwala na dekorowanie różnych przedmiotów w zależności od naszych upodobań i potrzeb.
Takie fajne rzeczy z pewności będą się doskonale prezentowały w naszym domu, jeżeli pragniemy mu nadać indywidualnego wyrazu, identyfikującego nas z nastrojem w nim panującym. Przejrzysta instrukcja krok po kroku prezentuje, jak taka sztuka dostępna jest na wyciągnięcie ręki, trzeba tylko wiedzieć, jakich materiałów użyć, żeby móc ją wykorzystać do własnych celów. 

Blog:

http://pomyslyplastyczne.blogspot.com 

Do poradnika Jak zrobić decoupage na drewnie przypisano następujące tagi:

sztuka technika drewno decoupage żywica fajne rzeczy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić decoupage na drewnie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...