Jak uratować pilota od TV po zalaniu go wodą

Poradnik dodany przez: Pomida
12424 0

Porady, porady, porady :). Każdy je lubi, a ja wręcz uwielbiam, ale lubię je też przekazywać innym. Mam wtedy poczucie niesamowitego spełnienia. Teraz porady domowe, które kiedyś były naturalne i tak powszechne nazywane są lifehackami. Można znaleźć ich w internecie całe mnóstwo, niestety wiele jest po prostu marnej jakości, ale nie pora dzisiaj na marudzenie :). Ja chciałbym Wam pokazać jak naprawa pilota od telewizora, może wpłynąć komfort Waszego życia :). Już mówię o co chodzi. Zalewa Wam pilota dziecko, żona, czy co gorsza robicie to sami i co? Lipa, wszyscy się denerwują, trzeba ponieść jakieś koszta itp. Teraz pada pytanie jak ocalić zalane urządzenie elektroniczne i czy czyszczenie elektroniki jest w ogóle bezpieczne dla nas i dla sprzętu? Już Wam wszystko ładnie nakreślam, bo sprawa jest prosta i nie wymaga wielkich umiejętności :). 

Teraz już wiesz jak samodzielnie naprawić swój dowolny pilot do telewizora, odtwarzacza, dekodera. Ważne by szybko zadziałać, bez zbędnej zwłoki. Idealnie by było, gdybyś umył płytkę alkoholem, np. Izopropanolem lub innym do elektroniki, ale jak znam życie, nic takiego nie będzie pod ręką, a działać trzeba szybko, stąd woda będzie wystarczająca. Zostaw lajka i suba, napewno się przyda :) Jeżeli masz jakieś pytania, komentuj. DOŁĄCZ DO FORUMWIEDZY:  

YouTube: http://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1

 Facebook: https://www.facebook.com/ForumWiedzyPL

 Twitter: https://twitter.com/ForumWiedzy • Instagram: https://www.instagram.com/forumwiedzy.pl/

WWW Blog: http://www.forumwiedzy.pl Dołącz do ForumWiedzy w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco

Do poradnika Jak uratować pilota od TV po zalaniu go wodą przypisano następujące tagi:

porady porady domowe lifehack naprawa pilota od telewizora jak ocalić zalane urządzenie elektroniczne czyszczenie elektroniki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak uratować pilota od TV po zalaniu go wodą skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...