Jak być zaradnym rodzicem - 5 rzeczy które można zrobić

Poradnik dodany przez: SprytneBabki
3491 0

Rób zakupy na http://jamam.pl a MAM da złotówki na Twoje rachunki za media.

Być rodzicem i nie zwariować – czyli porady, jak zaangażować dzieci do zabawy, wykonując dla nich pomysłowe zabawki dla dzieci lub stworzyć gadżety dla dzieci ułatwiające życie ich opiekunom. Tego typu dobre rady prezentowane w powyższym filmie przydadzą się wszystkim młodym rodzicom, którzy chwilami wątpią w swoją cierpliwość i umiejętności dobrego wychowania dzieci.
Wśród fajnych rzeczy prezentowanych do samodzielnego wykonania i wykorzystania w domu, gdzie są małe dzieci, znajdzie się więc m. in. biała koszulka dla taty, z wyrysowanym na plecach przy użyciu mazaków do tkanin torem do wyścigów samochodowych, Taki gadżet dla dzieci pozwoli zaangażować je w zabawę w czasie wypoczynku taty, który może w tym czasie spokojnie wypoczywać leżąc na brzuchu.
Wśród dobrych rad dla młodych rodziców znajdzie się także sposób na nauczenie dziecka wykorzystywania właściwej ilości papieru toaletowego przez naklejenie wykonanego w dowolnym programie graficznym znaku STOP oznaczającego niezbędną ilość płatków papieru. Ułatwi to znacznie nauczenie dzieci korzystania z toalety. Innym pomysłem jest prosta zawieszka z paska materiału do kubka do picia dla dziecka, które ucząc się samodzielnego jedzenia, często potrafi zrzucać wszystko na podłogę.
Prezentujemy także trick na pakowanie prezentów w momencie braku papierów ozdobnych w domu. Wycięta z kartonu pierwsza literka imienia dziecka, opalona świeczką ze wszystkich stron i doczepiona do opakowania ze zwykłego szarego papieru to nie tylko efektowny sposób na zapakowanie prezentu, ale też bardziej ekologiczne wykorzystanie papieru, który mamy w domu.

Składniki:

  • Koszulka z planszą 0:50
  • Papierowa granica 1:51
  • Lifehack z naklejką 2:50
  • Zawieszka z przyssawką 3:30
  • Pakowanie prezentu 4:20

Do poradnika Jak być zaradnym rodzicem - 5 rzeczy które można zrobić przypisano następujące tagi:

porady pakowanie prezentów zabawki dla dzieci gadżety dla dzieci fajne rzeczy dobre rady

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak być zaradnym rodzicem - 5 rzeczy które można zrobić skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...