Jak usunąć zapach dymu z ubrań

Poradnik dodany przez: KonkursPattex
39338 4.33

Zapach dymu na ubraniach to problem z którym boryka się każdy, kto był na ognisku albo przy grillu. Ubrania intensywnie pachną dymem i kiedy zostawimy je w szafie, to wszystkie inne ciuchy przejmą ten zapach. Najczęściej wrzucamy ubrania do pralki i po problemie. ale co kiedy te rzeczy chcemy założyć następnego dnia albo zapomnieliśmy je wyprać? Zresztą nie ma sensu za każdym razem prać ubrań które mają tylko zapach dymu. Na ubraniach nie ma żadnych plam to szkoda ciągle uruchamiać pralkę. Jest inny sposób na usuwanie zapachu dymu. Nie wymaga on wody i zajmie wam zdecydowanie mniej czasu niż pranie i suszenie. Czym zabić zapach dymu? Sekret znajdziecie w filmie. Sposób też powinien zadziałać na zapach papierosów na ubraniach więc jeżeli jesteście zakładnikami tego nałogu to możecie też wypróbować tą metodę. 

Usuwanie zapachu dymu w awaryjnych sytuacjach na pewno się przyda, zwłaszcza w sezonie wzmożonej aktywności ogniskowej i grillowej.

Poradnik na konkurs organizowany przez firmę Pattex nadesłał Wiktor

Do poradnika Jak usunąć zapach dymu z ubrań przypisano następujące tagi:

porady zapach dymu na ubraniach zapach dymu na ubraniu zapach papierosów na ubraniach czym zabić zapach dymu usuwanie zapachu dymu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak usunąć zapach dymu z ubrań skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...