Jak wydrukować spinnera na drukarce 3d

Poradnik dodany przez: PogromcyNudy
4616 0

Choć wychodzą już z mody, większość zwolenników spinner z pewnością będzie zainteresowana sposobem na stworzenie zupełnie nowych akcesoriów tego rodzaju. Tego typu gadżety zawsze cieszą się popularnością, nawet jeżeli po jakimś czasie moda na nie mija. Jeżeli jesteśmy zainteresowani tego rodzaju projektem zrób to sam to ten filmik idealnie się do tego nadaje.
Najpierw za pomocą technologii, jaką daje drukarka 3D drukujemy trójwymiarowe elementy, które później składamy. Możemy dzięki temu tworzyć różnorodne wariacje, a także proponować zupełnie nowy wygląd do tradycyjnych fidget spinner, jakie dostępne są w sklepach.
Drukowanie wielu z nas kojarzy się z nudnym powielaniem dokumentów, jednak ten filmik pokazuje, ile radości może sprawić przejście z dwuwymiarowej przestrzeni do trzeciego wymiaru i drukowanie w technologii 3D. Powstałe w ten sposób gadżety są wyjątkowym prezentem i projektem, jaki możemy wykonać samodzielnie. Wystarczy odpowiedni pomysł i dostęp do technologii, a potem tylko taki filmik, który pokaże nam, jak to wszystko ze sobą połączyć.
Ta technika może się okazać doskonałym sposobem na zabicie nudy, a nawet wspólny projekt ze znajomymi, którzy mogą potrzebować rozrywki w ponure wieczory. Możemy również zrobić z tego kilkuetapową konkurencję: kto pierwszy zmontuje, a następnie zaprezentuje swoje dzieło.
Jeżeli wciąż lubicie odkrywać nowe możliwości tych małych gadżetów, które jeszcze kilka miesięcy temu podbijały światy, możecie śmiało obejrzeć to wideo i dać się zainspirować pomysłowości, dzięki której zaprojektujecie i zmontujecie własny gadżet w domowym zaciszu w oryginalnym, nietuzinkowym kształcie.

Do poradnika Jak wydrukować spinnera na drukarce 3d przypisano następujące tagi:

technika drukowanie gadżety drukarka 3d zrób to sam spinner fidget spinner

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wydrukować spinnera na drukarce 3d skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...