Jak wykonać autoportret oraz mieszanie światła

Poradnik dodany przez: OazaOgnia
10590 0

Poradnik pokazuje jak zrobić autoportret w fotografii i przy okazji wyjaśnione zostanie mieszanie się światła błyskowego i światła ciągłego. 

Nawet jeśli posiadasz tylko jedną lampę błyskową to i tak już dysponujesz dwoma źródłami światła. Wszystko oczywiście będzie wyjaśnione w trakcie filmu, wiec zostać na miejscu i poznawaj ciekawe i bardzo przydatne informacje związane z fotografią. 

Autoportret w fotografii jest tutaj dokładnie opisany wiec nie będziesz musiał szukać nigdzie indziej informacji na ten temat.  W tym poradniku do stworzenie autoportretu wykorzystane będzie źródło światła zastanego, którego użyję jednocześnie z lampą błyskową. Dzięki temu otrzymam coś bez czego żaden szanujący się fotograf nie może się obejść.

A jeżeli chodzi o softbox to możesz otrzymać informacje jak go wykonać na stronie http://www.StudioWPlecaku.pl lub poczekać  film tutaj zostanie opublikowany

Zobacz jak to wszystko wygląda, jak tworzy się autoportret w fotografii i jakie efekty daje mieszanie światła zastanego i błyskowego

Składniki:

  • Lampa błyskowa
  • Softbox

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać autoportret oraz mieszanie światła skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...