Jak wykonać choinkę z drewna egzotycznego i profili LED

Poradnik dodany przez: TrebelHebel
4118 0

Choinka to z pewnością jedna z ozdób, które najczęściej kojarzą nam się ze świętami. Niezależnie od tego, czy mamy małe mieszkanie, czy duży dom chętnie dekorujemy drzewka lampkami, bombkami i łańcuchami. Jednak możemy też przygotować oryginalne ozdoby z drewna, np. choinkę, na której zawiesimy różnego rodzaju tradycyjne dekoracje, jednak nie będziemy musieli się obawiać o to, że uschną czy się stracą kolor. Właśnie dlatego majsterkowanie może być dla nas świetnym rozwiązaniem w tym przypadku.
Przedstawiony na powyższym filmiku prosty i łatwy w naśladowaniu DIY może sprawić, że nasze święta będą dużo lepsze. Będzie to także ciekawy sposób na przygotowanie wyjątkowego prezentu, ponieważ taka choinka może stać w domu praktycznie cały rok.
Technika, jaka została zastosowana do zrobienia tej dekoracji, jest przedstawiono przystępną metodą, przez co nie musimy posiadać szczególnych zdolności manualnych ani zdolności plastycznych. Talent w tym wypadku jest jedynie dodatkowym atutem. Dlatego, jeżeli myślimy o przygotowaniu ozdoby z drewna do naszego domu, możemy wybrać ten tutorial. Potrzebne nam będą jedynie odpowiednie narzędzia, jednak, jeżeli lubimy majsterkowanie albo mamy kogoś, kto zna się na tej dziedzinie, sprawa będzie jeszcze prostsza.
Ten DIY to doskonała inspiracja dla każdego, kto myśli o własnoręcznym zrobieniu dekoracji do domu, a nie ma jeszcze pomysłu na kierunek, w którym chce iść. Taki proste ozdoby świąteczneświetnie sprawdzą się w każdej sytuacji, stąd też warto wypróbować ten tutorial i cieszyć się z efektów naszej pracy oraz wrażenia, jakie wywrze ona na innych.

http://www.facebook.com/zabawawbudowie 

Składniki:

  • http://patronite.pl/Zabawawbudowie
  • http://www.twitter.com/nieznamsiena
  • http://www.instagram.com/zabawawbudowie

Do poradnika Jak wykonać choinkę z drewna egzotycznego i profili LED przypisano następujące tagi:

technika majsterkowanie ozdoby świąteczne diy ozdoby z drewna

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać choinkę z drewna egzotycznego i profili LED skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...