Jak wykonać dośc prosty efekt ombre na ścianie

Poradnik dodany przez: duister
7487 0

Siemanko!

Chciałbym przywitać Was w swoim kolejnym poradniku. Tym razem poruszymy bardzo ważny dla wszystkich temat, a mianowicie chodzi o budowę i remonty. Nie ma opcji, kiedyś dotknie to każdego z nas i nie będzie odwrotu. Ale skoro tutaj jesteście, to znaczy, że niedługo będziecie stali przed tym problemem :P.

Najczęstszym problem jaki spotyka nas podczas prac remontowych jest malowanie ścian. W sumie to jest najgorszą rzeczą jest pusta ściana w pokoju, bo jeśli żaden obrazek, czy cokolwiek innego tam nie powędruje, to jest po prostu powierzchnia niezagospodarowana, która straszy...  

Dlatego dzisiaj postanowiłem pokazać Wam malowanie ścian, krok po kroku. Pewnie wzbudza w Was to spory uśmiech, ale uwierzcie mi, że nie każdy potrafi dobrze położyć farbę. 

A zastanawialiście się kiedyś jak pomalować ścianę? Nie chodzi tutaj o jakieś tam zwyczajne kładzenie farby, tylko o to co tygryski lubią najbardziej czyli czyste szaleństwo :). Spokojnie, nie będziemy tutaj nic burzyć :D.

 

Dzięki temu wideo nauczysz się malować efekt ombre na ścianie. Kliknij na "subskrybuj", aby stale otrzymywać poradniki w jakości HD.

Zasugeruj nam pomysły na kolejne poradniki w komentarzach. Na pewno weźmiemy je pod uwagę! A jeśli, któryś z Waszych pomysłów już się u nas znalazł, to dajcie znać w komentarzach. 

Mam nadzieję, że odwiedzicie także poniższe fanpage i strony, a także dodacie je do ulubionych, czy też dacie przysłowiowego lajka!

wszystkie poradniki znajdziesz na stronie http://www.sikana.tv

polub nasz fanpage na Facebook'u https://www.facebook.com/sikanapl/

obserwuj nas na Instagramie http://instagram.com/sikanapl

zainspiruj się w serwisie Pinterest http://pinterest.com/sikanahow

Do poradnika Jak wykonać dośc prosty efekt ombre na ścianie przypisano następujące tagi:

budowa i remonty malowanie ścian pusta ściana w pokoju malowanie ścian krok po kroku jak pomalować ścianę dekoracyjne malowanie ścian

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać dośc prosty efekt ombre na ścianie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...