Jak wykonać flower box na święta

Poradnik dodany przez: KrwawaSpinka
5281 0

Zawsze są doskonałym i uniwersalnym prezentem na święta, dlatego też kwiaty wydają się byż najpopularniejszym upominkiem wręczanym tym, których dobrze nie znamy, jednak chcemy dać im coś wyjątkowego. Możemy także samodzielnie przygotować flower box, który będzie się świetnie komponował z dekoracjami świątecznymi, zwłaszcza, kiedy lubimy zajmować się ogrodnictwem.
Potrzebna nam będzie gąbka florystyczna, która będzie podstawą całej konstrukcji, dlatego też powinniśmy zadbać o jej jakość. Aby wykonać zaprezentowane powyżej ozdoby świątecznekonieczne będzie również wybranie kwiatów, które posłużą do stworzenia stroika. Takie oryginalny bukiet będzie się doskonale prezentował na stole wigilijnym, a jednocześnie nada się do dekoracji także w Nowym Roku.
Na tę szczególną okazję oraz okoliczności najlepiej będzie się nadawała gwiazda betlejemska kwiat, która odda nastrój i atmosferę świąt, z którymi najbardziej się kojarzy. Dlatego też warto wybrać jedną z bardziej rozłożystych, większych i ciekawszych okazów. Powstałe w ten sposób gadżety sprawią, że będziemy mogli nimi udekorować nasze stoły, stoliki, szafki, a jednocześnie wykorzystać je go budowania odpowiedniego nastroju.
Zazwyczaj gwiazda betlejemska jest upominkiem wręczanym bez dodatków, jednak takie oryginalny i kreatywny sposób jak flower box sprawi radość osobom kochającym rośliny, a w szczególności wyjątkowe kwiaty posiadające własną symbolikę.
Jeżeli wciąż nie mamy pomysłu na prezent, to dzięki temu prostemu tutorialowi dowiemy się, jak wykonać go samodzielnie i pokazać, że chcemy sprawić radość osobie, której go wręczymy.

Kanał YT: http://bit.ly/2h9BLjy

Blog DIY: http://www.twojediy.pl/  

Do poradnika Jak wykonać flower box na święta przypisano następujące tagi:

kwiaty bukiet gadżety ozdoby świąteczne gąbka florystyczna gwiazda betlejemska flower box gwiazda betlejemska kwiat

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać flower box na święta skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...