Jak wykonać wielkanocną pisankę z mchu

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Gadżety
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 22.03.2015 / 08:00
  • Odsłony: 12 058
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

omglolita

Do poradnika jak wykonać wielkanocną pisankę z mchu przypisano następujące tagi:

Pisanki z mchu już jako sam pomysł brzmi ciekawie i intrygująco. Zazwyczaj jeżeli chodzi pisanki i pomysły to mamy takie rzeczy jak farbowanie jajek, oklejanie naklejkami i dekorowanie ich różnymi dodatkami. A tutaj jest znacznie coś innego, bo chyba mało kto z was widział pisanki z mchu. wyglądają świetnie i dodają takiej naturalności do stołu. Takie ozdoby wielkanocne jak właśnie pisanki z mchu to propozycja na zastąpienie klasycznego stroika. Mech jest tutaj naturalny i prawdziwy, co powoduje, że całość fantastycznie się prezentuje. 

Aby możliwe było wykonanie takiej pisanki z mchu potrzebujecie kleju na gorąco, styropianowego jajka i oczywiście mchu. A jeżeli chodzi o to skąd wziąć styropianowe jajko, to jest to wyjaśnione w opisie w poprzednim filmie. 

Ozdoby na Wielkanoc niech będą w tym roku wyjątkowe i inne niż zawsze. Zróbcie coś nowego aby zaskoczyć i siebie i innych. Warto sprawić aby oprócz rodzinnej atmosfery na święta, także dekoracje Wielkanocne były wykonane w specjalny sposób.

Kategoria: Gadżety

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać wielkanocną pisankę z mchu skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków