Jak wykonać wielkanocną pisankę z mchu

Poradnik dodany przez: omglolita
16364 0

Pisanki z mchu już jako sam pomysł brzmi ciekawie i intrygująco. Zazwyczaj jeżeli chodzi pisanki i pomysły to mamy takie rzeczy jak farbowanie jajek, oklejanie naklejkami i dekorowanie ich różnymi dodatkami. A tutaj jest znacznie coś innego, bo chyba mało kto z was widział pisanki z mchu. wyglądają świetnie i dodają takiej naturalności do stołu. Takie ozdoby wielkanocne jak właśnie pisanki z mchu to propozycja na zastąpienie klasycznego stroika. Mech jest tutaj naturalny i prawdziwy, co powoduje, że całość fantastycznie się prezentuje. 

Aby możliwe było wykonanie takiej pisanki z mchu potrzebujecie kleju na gorąco, styropianowego jajka i oczywiście mchu. A jeżeli chodzi o to skąd wziąć styropianowe jajko, to jest to wyjaśnione w opisie w poprzednim filmie. 

Ozdoby na Wielkanoc niech będą w tym roku wyjątkowe i inne niż zawsze. Zróbcie coś nowego aby zaskoczyć i siebie i innych. Warto sprawić aby oprócz rodzinnej atmosfery na święta, także dekoracje Wielkanocne były wykonane w specjalny sposób.

Do poradnika Jak wykonać wielkanocną pisankę z mchu przypisano następujące tagi:

gadżety ozdoby na wielkanoc wielkanocne pisanki dekoracje wielkanocne pisanki z mchu pisanki pomysł

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać wielkanocną pisankę z mchu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...