Jak wykonać grawerowanie metalu domowym sposobem

Znalazł: Penta
Źródło filmu: YouTube
193963 3.67

Grawerowanie metalu to nie jest zadanie tylko dla wyspecjalizowanych firm i zakładów. W zaciszu domowym samemu można wykonać grawer na metalu, używając domowych i łatwo dostępnych rzeczy. Ocet, sól, patyczek do uszu, bateria 9V i przewody. To wszystko co potrzebujecie.

Wzór na metalu lub napis lub obrazek lub cokolwiek innego można zrobić samemu a efekt będzie bardzo ładny i profesjonalny. Najważniejsze tylko dobrze stworzyć sobie szablon i go zabezpieczyć odpowiednio na metalu na których będziemy grawerować. Metal na którym coś takiego będziemy chcieli zrobić do obojętnie jaki przedmiot. Sami zdecydujcie na czym chcecie mieć wzór lub napis.

Takie ozdabianie metalu jest bezpieczne, gdyż bateria 9V nikomu krzywdy nie zrobi. No a podpis na metalowych rzeczach od razu wygląda elegancko i wtedy każda taka wygrawerowana metalowa rzecz nabiera personalnego stylu. Takie "custom made", czyli coś tylko dla Ciebie, czego nikt inny nie ma. A wykonanie takich grawerów na zamówienie kosztuje sporo więc skoro można zrobić coś takiego praktycznie za darmo to trzeba korzystać.

Składniki:

  • Ocet
  • Sól
  • Patyczek do uszu
  • Bateria 9V
  • Przewody
  • Taśma klejąca

Do poradnika Jak wykonać grawerowanie metalu domowym sposobem przypisano następujące tagi:

technika grawer na metalu grawerowanie metalu wzór na metalu ozdabianie metalu podpis na metalowych rzeczach metal grawerowanie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać grawerowanie metalu domowym sposobem skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...