Jak wykorzystać plastikową butelkę na 10 różnych sposobów

Poradnik dodany przez: piottr2gkw
47428 1

W dzisiejszym poradniku 10 rzeczy, które można zrobić z plastikową butelką. Zaczynając od bardzo oczywistych pomysłów takich jak zrobienie lejka, po bardziej twórcze jak karmnik dla ptaków lub najnowsza wersja łapki na muchy, której nigdzie indziej takiej nie znajdziesz!

Zobacz co zrobić z plastikowych butelek i w jaki sposób Ty możesz je wykorzystać. Wśród tych 10 pomysłów na pewno znajdziesz kilka lub chociażby jeden który Ci się spodoba i którego użyjesz. W końcu plastikowe butelki każdy jakieś tam ma w domu więc tego materiału zawsze jest trochę pod ręką.

Co zrobić z butelkami oprócz ich wyrzucenia to dobre pytanie a ten poradnik na nie odpowiada. Warto nawet zobaczyć z ciekawości, tym bardziej, że zaprezentowane tutaj pomysły są proste i są dla każdego. 

Co w odcinku:
1. lejek
2. karmnik
3. konewka
4. czerpak
5. schładzacz lodówki turystycznej
6. chroń rośliny podczas oprysków
7. oznakowanie roślin
8. Poziomica
9. pułapka na owady
10. ogrodowy system nawadniający 

Sprawdźcie te pomysły na butelki i korzystajcie z nich w domu, ogrodzie a nawet w pracy. A na zakończenie małe pytanie? Komu udało się "wyhaczyć" jak długo czasu zajmuje rozkład plastikowej butelki?

Muzyka pochodzi ze strony machinima.com

Składniki:

  • Plastikowe butelki

Do poradnika Jak wykorzystać plastikową butelkę na 10 różnych sposobów przypisano następujące tagi:

technika plastikowe butelki wykorzystanie plastikowych butelek co zrobić z butelkami co zrobić z plastikowych butelek pomysły na butelki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać plastikową butelkę na 10 różnych sposobów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...