Jak wykonać krystalizację kamienia z marmuru

Poradnik dodany przez: kamieniarzpiotrowski
46995 0

Nalej wody, nasyp proszku i filcową nakładką poleruj. Takie polerowanie marmuru nie zajmie Ci dużo czasu i w kilka minut skończysz pracę. Proszek polerujący sprawi, że matowe powierzchnie będą lśniące i świecące. Sposób polerowania marmuru jest sprawdzony a efekt bardzo długotrwały. Jest to spowodowane tym, że środek który tutaj został użyty do polerowania marmuru nie pozostawia trwałą i nie zmywalną (nitrem, acetonem, rozpuszczalnikami, detergentami) szklistą powłokę. 

Odświeżanie kamienia z marmuru polecam każdemu kto chce mieć lśniące posadzki i inne marmurowe elementy. Krystalizacja marmuru nie będzie wymagać częstego powtarzania co chyba jest tutaj największą zaletą. 

Dlatego jeżeli zastanawiałeś się jak dbać o marmur i jak polerować marmur to koniecznie spróbuj tej techniki i tego proszku polerskiego do kamienia. Będziesz zadowolony i nie będziesz chciał używać niczego innego. W razie pytań dzwoń: Krzysiek Piotrowski 509 610 503. Odpowiem na wszystkie pytania i niejasności. Pozdrawiam

Składniki:

  • Zapraszam do zakupu:
  • http://allegro.pl/proszek-polerski-do-kamienia-i3605913568.html1

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać krystalizację kamienia z marmuru skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...