Jak wykonać magiczny zegar (sztuczka z kartami)

Poradnik dodany przez: bostro
13528 0

Magiczny zegar to bardzo fajna sztuczka z kartami, której teraz będziecie się mogli nauczyć. Sekret tego triku niektórych zaskoczy a innych pewnie trochę mniej. W końcu wiele osób pewnie zna już sporo sekretów różnych prostych sztuczek z kartami i niektóre rozwiązania i sekrety powtarzają się w trikach. Tak czy inaczej, sztuczki karciane z wyjaśnieniem to coś co warto zobaczyć. Rzecz jasna po zobaczeniu efektu triku fajnie abyście włączyli pauzę i zastanowili się gdzie tkwi sekret danego triku i co kryje się za tym, co przed chwilą zobaczyliście. 

Proste sztuczki karciane (no dla jednych proste a dla innych trochę mniej, bo w końcu wszystko zależy od doświadczenia) bardzo fajnie się wykorzystuje na małych pokazach wśród rodziny lub znajomych. Ale proszę pamiętajcie, że wiele widowiskowych trików z kartami także bazuje na prostych zasadach. Dlatego wiele zależy od tego jak ogracie sztuczkę i jak wy ją przedstawicie. 


Zapraszam do odwiedzenia Facebooka: http://www.facebook.com/300dudux

Do poradnika Jak wykonać magiczny zegar (sztuczka z kartami) przypisano następujące tagi:

karciane sztuczki karciane sztuczki magiczne proste sztuczki karciane sztuczki karciane z wyjaśnieniem sztuczki karciane dla początkujących magiczny zegar

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać magiczny zegar (sztuczka z kartami) skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...