Jak wykonać reanimację krążeniowo oddechową u dorosłego

Poradnik dodany przez: wolna99
4046 0

W tym poradniku z serii o pierwszej pomocy nauczymy Cię jak przeprowadzić reanimację krążeniowo-oddechową u osoby dorosłej. Obejrzyj inne wideo z tej serii, aby opanować wszystkie techniki potrzebne do ratowania ludzkiego życia w każdej sytuacji! Kliknij na "subskrybuj", aby stale otrzymywać poradniki w jakości HD.

Rocznie w Polsce rocznie dochodzi nawet do 40 tys. zatrzymań układu krążenia. Umiejętność prowadzenia reanimacji krążeniowo-oddechowej może wydawać się czymś błachym - jednak w rzeczywistości jest to sprawność, którą każdy powinien posiąść. W tym filmie krok po kroku wyjaśniamy wszystkie czynności potrzebne do uratowania ludzkiego życia w przypadku zatrzymania akcji serca.

Jeśli wciąż jesteś uczniem i na zajęciach z EDB nie odbyły się jeszcze zajęcia praktyczne z przeprowadzania resuscytacji, poproś swojego nauczyciela o przeprowadzenie takich zajęć. Najważniejsze, aby tą umiejętność zdobyło jak najwięcej osób, gdyż znajomość pierwszej pomocy podczas wypadku jest decydującym czynnikiem w walce o życie poszkodowanego.

Jeśli widzisz sytuację, w której potrzebna jest komuś pierwsza pomoc - reaguj. Nie myśl, że zrobi to ktoś inny, ponieważ tak właśnie myślą ci wszyscy inni.

Zasugeruj nam pomysły na kolejne poradniki w komentarzach. Na pewno weźmiemy je pod uwagę!  

wszystkie poradniki znajdziesz na stronie http://www.sikana.tv

polub nasz fanpage na Facebook'u https://www.facebook.com/sikanapl/

 obserwuj nas na Instagramie http://instagram.com/sikanapl

zainspiruj się w serwisie Pinterest http://pinterest.com/sikanahow - Free Royalty Free Music by DanoSongs.com

Do poradnika Jak wykonać reanimację krążeniowo oddechową u dorosłego przypisano następujące tagi:

reanimacja pierwsza pomoc pierwsza pomoc przy wypadku prowadzenie reanimacji ratowanie ludzkiego życia reanimacja ile wdechów

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać reanimację krążeniowo oddechową u dorosłego skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...