Jak wykonać sztuczkę z monetą w butelce

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Tricki
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 25.02.2015 / 16:34
  • Odsłony: 27 864
  • Ocena: 5.00
  • Głosy: 1
  •  

Poradnik dodany przez:

kukstertv

Do poradnika jak wykonać sztuczkę z monetą w butelce przypisano następujące tagi:

Nauka sztuczek i drugi odcinek w którym tym razem w obroty wzięta zostanie plastikowa butelka. Moneta w butelce to w sumie znany jednak wiele osób błędnie wykonuje tą sztuczkę co powoduje, że efekt końcowy jest po prostu mizerny. Aby całość nawet tak prostej sztuczki z butelką była jak najbardziej zachęcająca, to zapoznajcie się z tym materiałem. 

A często właśnie tak bywa, że te najprostsze sztuczki są najtrudniejsze w opanowaniu ale nie chodzi tutaj o teorię ale o to aby w praktyce z czegoś prostego zrobić dobry pokaz. A w triku z monetą w butelce nie potrzebujecie żadnych specjalnych rekwizytów. Nie trzeba mieć specjalnej butelki ani specjalnych monet. Można nawet wziąć monetę od widza. To daje jeszcze lepszy efekt ale uwaga, moneta od widza nie może mieć znaków szczególnych. 

Sztuczki z wytłumaczeniem niech wam służą do dobrej zabawy i już niedługo kolejny poradnik z kolejnym trikiem magicznym. Sprawdźcie też poprzedni filmik w którym była sztuczka z wyjaśnieniem znanej gry w trzy karty.

Kategoria: Magia i Sztuczki > Tricki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać sztuczkę z monetą w butelce skomentowało 1 osób.

Pozostało 1500 znaków