Jak wykonać trick pole dance - black widow

Poradnik dodany przez: MiAnna
5094 0

Black widow jest jedną z trudniejszych figur, jeśli chodzi o pole dance. Polega ona na pełnym wyprostowaniu obu nóg prawie w szpagacie. Należy zrobić to będąc prawie na samej górze podstawowego przyrządu jakim jest rura do pole dance. W jaki sposób można się przygotować do wykonania tej figury?
Black widow to figura pole dance przeznaczona dla tych osób, dla których ten taniec jest już ich hobbydłuższy czas. Nauka tej figury powinna rozpocząć się dopiero wtedy, gdy dana osoba jest na poziomie średnio-zaawansowanym.
Na początku nauki tej figury należy pamiętać, że osoby, które ważą mniej, mogą nauczyć się tej figury szybciej. Jednak nie jest to absolutna reguła.
Aby podejść do black widow najpierw trzeba doskonale wykonywać trick, który jest mniej zaawansowaną wersją tej figury. Chodzi o double knee hook, gdzie należy rura jest trzymana zarówno przez uda, jak i kolana oraz ręce. Ucząc się należy pamiętać, by ćwiczenie wykonywać na niższej wysokości w taki sposób, aby w razie problemów możliwe było zejście bez kontuzji. Ponadto należy utrzymywać właściwą postawę - istotne jest zwłaszcza to, by głowa była w najniższym punkcie i praktycznie wisiała w dół. W trakcie ćwiczenia należy oczywiście powoli się kręcić.
Nauka tańca w tym przypadku polega przede wszystkim na przyzwyczajeniu się do utrzymywania się na rurze. Black widow, tak jak inne trudniejsze figury, to zmniejszenie powierzchni stykania się ciała z przyrządem, jakim jest rura do pole dance. Na poziomie średnio-zaawansowanym rura do pole dance powinna być już obrotowa. To pozwala na to, by możliwa była zaawansowana nauka tańca.

Składniki:

  • Spodenki - http://ironpoledance.pl/sklep/spodenki-iron-high/
  • SKIN BEIGE Top - http://ironpoledance.pl/sklep/top-iron-basic/

Do poradnika Jak wykonać trick pole dance - black widow przypisano następujące tagi:

taniec hobby nauka tańca pole dance rura do pole dance

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać trick pole dance - black widow skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...