Jak wykonać trik z kartami - Jokermania

Poradnik dodany przez: Ytimer
6667 2

Czas na kolejną bardzo ciekawą i zaskakującą sztuczkę karcianą. Jeżeli poszukujesz fajnych trików jak ten to zapraszam do mojego profilu. Dużo więcej filmów tam znajdziesz więc naprawdę warto odwiedzić. 

Powracając do naszej sztuczki z kartami, to aby nie zdradzać nic na jej temat, koniecznie oglądajcie. Jokermania jest dobrze wytłumaczonym trikiem, więc po zapoznaniu się z sekretem sztuczki będziecie mogli potrenować i wykonać pokaz samodzielnie. 

Dzięki takim poradnikom nauka trików z kartami jest naprawdę prosta gdyż na filmie wszystko widać. Czy da radę wytłumaczyć ten trik za pomocą tekstu i obrazków? Być może. Jednak na pewno będzie trudniej się go wtedy nauczyć. 

Sztuczki z wyjaśnieniem to ciekawe filmiki ale zanim przejdziecie do sekretu sztuczki spróbujcie sami odgadnąć na czym polega dana sztuczka i dany pokaz. Z pewnością znając już kilka karcianych sekretów, kolejne będzie wam łatwiej odgadnąć. Jeszcze raz zapraszam i bawcie się dobrze wykonując ten trik z kartami samodzielnie

Do poradnika Jak wykonać trik z kartami - Jokermania przypisano następujące tagi:

karciane nauka sztuczek sztuczki z kartami sztuczki karciane sekrety sztuczek wyjaśnienie sztuczek sztuczki z wyjaśnieniem nauka trików z kartami

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać trik z kartami - Jokermania skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...