Jak wykonac zdobienie drewna za pomocą srebrnego drutu

Poradnik dodany przez: duister
7257 0

Technika, daje nam naprawdę ogromne możliwości na wielu polach. Nie tylko jeśli chodzi o kupienie czegoś, poprzez łatwość dostępności tej rzeczy, ale także jej samodzielne zrobienie. Przez to, że mamy ogromne możliwości jeśli chodzi o dostępność różnego rodzaju narzędzi, to możemy stworzyć we własnym garażu mały warsztat, w który będą powstawały cuda :).

Na przykład zdobienie drewna może przyprawić niejedną osobę o zawrót głowy, ale efekt jaki w ten sposób uzyskacie jest wręcz niesamowicie oszałamiający :). A co powiecie na łączenie drewna z metalem? Nie brzmi ciekawie i sensownie? Ja myślę, że nawet bardzo :). Zdobienie drewna metalem nie jest codziennością, dlatego zdecydowałem się pokazać Wam jakie możliwości to za sobą niesie. Technika ta nosi nazwę inkrustowanie drewna :).

Ozdabianie drewnianych elementów w ten sposób jest bardzo efektowne, ale pamiętajcie, że przy takiej zabawie należy zachować odpowiednią ostrożność.

A teraz zobaczcie jak inkrustować drewno srebrnym drutem.

Zapraszam do oglądania.

 

Do poradnika Jak wykonac zdobienie drewna za pomocą srebrnego drutu przypisano następujące tagi:

technika zdobienie drewna inkrustowanie drewna łączenie drewna z metalem zdobienie drewna metalem ozdabianie drewnianych elementów

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonac zdobienie drewna za pomocą srebrnego drutu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...