Jak wykorzystać morskie algi to nieziemskiego efektu

Znalazł: aQuarius
Źródło filmu: YouTube
15302 5

Prosty pomysł na organiczną, relaksującą i bioluminescencyjną fontannę domową. Bez żadnego prądy ani bez baterii ani bez żadnych diod LED możemy mieć podświetlaną wodę w fontannie. Efekt który widać na filmie wygląda świetnie ale w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej. Fontanna domowa w takim stylu jest po prostu piękna. Nie wiem jak inaczej to określić ale mi się strasznie coś takiego spodobało. Algi morskie po prostu pięknie wyglądają gdy świecą.

Niestety jest jeden mały szkopuł w całym tym genialnym pomyśle na fajny gadżet do domu. Mi nie udało się znaleźć w Polsce alg morskich. Szukałem w necie ale znalazłem tylko te kosmetyczne. Jeżeli ktoś znajdzie jakiegoś linka to niech poda w komentarzu aby inni tez mogli widzieć. Fajny pomysł i niezły bajer który może być dodatkiem do romantycznego wieczoru. 

Mała fontanna świecąca w ten sposób, przyciemnione światło, trochę kwiatów, jakiś czekoladowy deser albo truskawki w czekoladzie i mamy super romantyczny nastrój, który doceni każda dziewczyna

Składniki:

  • Algi do kupienia w necie (niestety zagraniczna strona):
  • http://empco.org/edu/index.php/pyrocystis-fusiformis-11.html

Do poradnika Jak wykorzystać morskie algi to nieziemskiego efektu przypisano następujące tagi:

fontanna gadżety gadżety do domu mała fontanna fontanna w domu fontanna domowa algi algi morskie fontanny domowe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać morskie algi to nieziemskiego efektu skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...