Jak wykorzystać suchy lód - domowe eksperymenty

Poradnik dodany przez: Guzio63
12551 0

Jakie znacie pomysły na nudę? Pewnie zaraz powiecie, że komputer, komórka albo telewizja. Fakt można zabić tym troszkę czasu, ale nie jest to coś, czym chcielibyśmy się chwalić. No chyba, że jesteście wytrawnymi gamerami, którzy zabijając czas przy komputerze, czy też konsoli zdobywają nowe umiejętności i zyskują sławę wśród wielu osób. Ale nie każdy może być przecież utalentowanym graczem, który urodził się z padem w dłoniach, bądź też piłkarzem, czy kimkolwiek innym. 

Z tego powodu postanowiłem pokazać Wam fizyczne zjawiska, które możecie wykonać w domu, a z pewnością będą dla Was interesującą opcją. W sumie nie tylko dla Was, ale także dla innych. 

Muszę Wam przyznać, że wykorzystanie suchego lodu przy różnego rodzaju doświadczeniach, to będzie strzał w dziesiątkę. A dlaczego? A no dlatego, że suchy lód idealnie nadaje się do drinków, czy też innego rodzaju napoi. Jest świetną alternatywą dla tego zwyczajnego, a dodatkowo wygląda niesamowicie. 

A gdzie kupić suchy lód? Tego dowiecie się z filmu :). Ale uwierzcie mi, że nie jest to wcale, a wcale trudne do znalezienia :). 

W tym filmiku zobaczysz ciekawe eksperymenty z suchym lodem, które będziesz mógł powtórzyć u siebie w domu, a mianowicie: nagrzewanie suchego lodu, bąbelki z suchego lodu, bańka z suchym lodem, suchy lód i woda. 

Jeśli spodobał Ci się filmik nie zapomnij zasubskrybować https://goo.gl/eDJVAE

Jeśli masz jakieś pytania to zostaw je w komentarzu, a bardzo chętnie na nie odpowiem. Postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości, które Was nurtują :). 

A teraz zapraszam Was do oglądania oraz jak już wcześniej wspomniałem do subskrybowania :). 

Do poradnika Jak wykorzystać suchy lód - domowe eksperymenty przypisano następujące tagi:

fizyczne suchy lód pomysł na nudę eksperymenty z suchym lodem gdzie kupić suchy lód suchy lód do drinków

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać suchy lód - domowe eksperymenty skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...