Jak wymienić uszczelkę w oknie PCV

Poradnik dodany przez: CastoramaPolska
5300 0

Prawidłowe uszczelnianie okien jest bardzo ważne, ponieważ zapewnia mniejsze straty ciepła z pomieszczeń. Obejrzyj film i dowiedz się, jak wygląda samodzielna wymiana uszczelek w oknach. Nie trzeba kupować nowych okien, ani zatrudniać specjalisty do wykonania niezbędnych prac. We własnym zakresie możemy w dużym stopniu poprawić szczelność swoich okien, a tym samym zmniejszyć wydatki na ogrzewanie i zapewnić sobie większy komfort.

Budowa i remonty obejmują różne czynności. Niektóre z nich wykonamy bez konieczności kupowania drogich narzędzi, ani posiadania fachowych umiejętności. Uszczelnianie okien plastikowych jest znacznie łatwiejsze niż może się wydawać. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w poradniku oraz dokładnie wykonać wszystkie prace, żeby uzyskać dobre rezultaty.

Wymiana okien jest bez wątpienia bardzo dużym wydatkiem. Lepszym rozwiązaniem jest uszczelnienie okien. Uszczelki z czasem zużywają się i parametry okien ulegają pogorszeniu. Jest to problem łatwy do naprawienia. Możemy kupić nową uszczelkę i samodzielnie ją zamontować. Wymaga do dosyć dużej precyzji, jednak nie jest bardzo skomplikowane. Nowe okna nie będą potrzebne, jeśli uszczelnimy stare. W filmie zobaczymy jak krok po kroku zabrać się do takich czynności. Prawidłowe uszczelnienie okien plastikowych przyniesie pozytywne rezultaty w postaci ograniczenia utraty ciepła, która w dużym stopniu następuje właśnie przez okno. Jest to element budynku, na który trzeba zwrócić szczególną uwagę, jeśli zależy nam na obniżeniu kosztów ogrzewania. Zapoznaj się z poradnikiem i zobacz jak wygląda wymiana uszczelek w oknach.

Facebook: http://files.castorama.pl/castorama-fb

Do poradnika Jak wymienić uszczelkę w oknie PCV przypisano następujące tagi:

budowa i remonty uszczelnianie okien wymiana okien nowe okna wymiana uszczelek w oknach uszczelnianie okien plastikowych

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wymienić uszczelkę w oknie PCV skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...