Jak zacząć przygodę z modelarstwem #10 - modele żywiczne

Poradnik dodany przez: FreakShow
16643 0

Poradnik modelarski i kolejne zagadnienie do przedstawienia i poruszenia. Dziś praca z żywicą, czyli żywica w modelarstwie i temat modeli żywicznych. Dowiecie się jak obrabiać żywicę, aby jej nie uszkodzić, oraz jak powinniśmy się z nią obchodzić. W kolejnym odcinku już będzie malowanie oraz różne techniki związane z maskowaniem, cieniowaniem, detalami itd. 

Dziś jeszcze też trochę sprostowań co do odcinków związanych z aerografami, gdyż kilka błędów wkradło się w tamtych odcinkach. A po sprostowaniu już przechodzę do żywicy w modelarstwie. Na początek małe ostrzeżenie odnośnie modeli z żywicy. Sprawdźcie dokładnie cenę przed kupnem takiego modelu, gdyż modele żywiczne to jedne z najdroższych jakie można spotkać. Są oczywiście też i takie w normalnych cenach, dlatego sprawdzajcie dokładnie "metkę". 

A jak wygląda praca z takimi modelami i ich składanie? To wszystko będzie pokazane w filmie i dokładnie opisane. Nie jest to prosta sprawa ale postaram się wam przybliżyć temat żywicy w modelarstwie.

Do poradnika Jak zacząć przygodę z modelarstwem #10 - modele żywiczne przypisano następujące tagi:

modelarstwo praca z żywicą poradniki modelarskie modele żywiczne żywica w modelarstwie modelarstwo poradniki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zacząć przygodę z modelarstwem #10 - modele żywiczne skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...