Jak zacząć przygodę z modelarstwem #3 - kleje

Poradnik dodany przez: FreakShow
10761 0

Idziemy dalej z tematem modelarstwa i rzeczy i materiałów potrzebnych każdemu modelarzowi. Kolejnym tematem są kleje w modelarstwie bez których bardzo trudno się obyć. Od razu warto powiedzieć, że dobry klej to klej modelarski a nie np. kropelka. Oczywiście tego typu klejami też będziecie się posługiwać, jednak są one dodatkiem i takim często awaryjny rozwiązaniem. 

W tym poradniku modelarskim poznacie różnicę pomiędzy klejami adhezyjnymi do plastiku a klejami cyjanoakrylowymi. Oprócz tego poznacie właściwości różnych klejów oraz dowiecie się jakie są najlepsze. Wszystko będzie na praktycznym przykładzie sklejania czołgu i gąsienic do czołgu w modelarstwie. Kleje bardzo dużo nam pomagają i ułatwiają pracę ale nieodpowiedni klej potrafi nam dużo zepsuć. 

A jeżeli chodzi o modelarzy tych nieco bardziej już zaprawionych w bojach, to na pewno przydadzą im się informacje związane ze sklejaniem gąsienic ogniwkowych, gdyż z tym wiele osób ma problemy z początku. Zapraszam do tego poradnika modelarskiego.

Do poradnika Jak zacząć przygodę z modelarstwem #3 - kleje przypisano następujące tagi:

modelarstwo poradniki modelarskie kleje modelarskie modelarstwo kleje sklejanie gąsienic

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zacząć przygodę z modelarstwem #3 - kleje skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...