Jak zrobić topór wikingów

Poradnik dodany przez: BumBastik
6204 0

Topór wikingów to przedmiot, o którym marzy niejeden mały chłopiec. Często zdarza się, że także i duży ;-) Dlatego dzisiaj, pokażę Wam, krok po kroku, jak samodzielnie wykonać taki topór, i przy tym uniknąć wydawania na niego fortuny, w którymś z oferujących sie sklepów.
Topór jest przedmiotem niezwykle praktycznym (wbrew pozorom), dlatego warto mieć go gdzieś w czeluściach szafy, czy też piwnicy, ponieważ może uratować nas on w niejednej sytuacji - niekoniecznie będzie to uderzenie kogoś kogo nie lubimy ;-).
Przedmiot taki, wykorzystać możemy, w sytuacjach takich jak bal przebierańców, a przede wszystkim jako rekwizyt na Halloween, który z pewnością zrobi furorę wśród rówieśników naszego malucha. Topór fantastycznie sprawdzi się też jako rekwizyt filmowy. Największą jednak radość na twarzy zarówno dzieci jak i dorosłych wywoła cały proces jego wykonywania, który przedstawiłem w filmie powyżej. Modelarstwo bawi każdego, gdyż zaskakuje za każdym razem, nie jest nudne, ani przewidywalne, jest ciekawe i przede wszystkim, rozwija kreatywność naszych dzieci. Same plusy !
Jeżeli spodobał Ci się film, który pokazałem, i zainspirowałem Cie do działania w domu i samodzielnego wykonywania różnych przedmiotów wspólnie z dziećmi - zapraszam Cię do subskrybcji mojego kanału. Będziesz na bieżąco z moimi nowościami, a co za tym idzie, stale pod ręką będziesz miał nowe inspiracje.
Zachęcam Cię także do dzielenia się swoimi uwagami, wskazówkami, a także opiniami, które masz okazję wyrazić w komentarzu poniżej tego filmu, lub, jeśli tylko masz na to ochotę - w wiadomości prywatnej. Na wszystkie odpowiem.

Do poradnika Jak zrobić topór wikingów przypisano następujące tagi:

modelarstwo topór bal przebierańców rekwizyty filmowe topór wikingów rekwizyty na halloween

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić topór wikingów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...