Jak zaprojektować sobie koszulkę

Poradnik dodany przez: zdzislawkowalew
34654 4

Prosty sposób na stworzenie swojej koszulki za pomocą programu Free Tshirt Maker. Jeżeli szukacie koszulek online to w wielu sklepach internetowych znajdziecie ciekawe wzory. Jednak samodzielnie można stworzyć swoją koszulkę z własnym wzorem, który znajdziecie w necie albo który sami stworzycie. Czy to będzie napis, czy obrazek czy to i to, nie ma znaczenia. Na koszulce wszystko można wydrukować. 

Projektowanie koszulek to świetna sprawa, bo własny wzór na koszulce może być niepowtarzalny i idealnie dopasowany do tego czego oczekujemy. Po wykonaniu własnego projektu pozostaje nam jeszcze zamówienie koszulki. Można to zrobić w sklepie http://3dychy.pl albo w każdym innym miejscu z koszulkami online. W końcu wiele sklepów przyjmuje specjalne grafiki, wasze własne wzory na koszulce. 

Pozostaje tylko zainstalować sobie program Free Tshirt Maker i stworzyć własny wzór. Nie będzie to łatwe bo jest mnóstwo pomysłów i możliwości i od nadmiaru opcji, człowiek po prostu nie wie co wybrać :) A podobno od przybytku głowa nie boli :)

Składniki:

  • http://download.cnet.com/Free-Tshirt-Maker/3000-2192_4-76091674.html

Do poradnika Jak zaprojektować sobie koszulkę przypisano następujące tagi:

moda męska wzory na koszulki projektowanie koszulek własny wzór na koszulce koszulki online free tshirt maker

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zaprojektować sobie koszulkę skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...