Jak zaskoczyć znajomych - 7 patentów na halloween

Poradnik dodany przez: krilan1995
1777 0

Zbliżające się halloween to doskonała okazja, aby poszukać inspirujących materiałów do stworzenia ciekawych, klimatycznych dekoracji. Powyższy zbiór siedmiu filmów typu DIY pomaga nam w zbudowaniu odpowiedniego nastroju. Maź, w której pływają oczy, palące się, krwawe świece czy nóż, którym próbujemy przeciąć palec. Wszystkie porady, jak wykonać te akcesoria znajdziemy na zaprezentowanym wideo. Wskazówki na nim zawarte są proste, łatwo jest przygotować wymienione lifehacki, nawet jeżeli wcześniej nie przepadaliśmy za pracami ręcznymi.
Powyższe lifehacks będą doskonałe, szczególnie, kiedy przygotowujemy imprezę halloweenową i szukamy doskonałych rozwiązań na dekoracje, które zmrożą krew w żyłach gości. Jeżeli tylko będziemy mieli dobry pomysł, to z pewnością nasze przyjęcie z okazji halloween zapadnie wszystkim uczestnikom w pamięć.
Jeżeli zależy nam na wywołaniu efektu zaskoczenia, grozy czy poczucia, że bierze się udział w strasznym wydarzeniu, to powinniśmy koniecznie skorzystać z life hacks, jakie pokazano na tym tutorialu. Są proste, mało skomplikowane w przygotowaniu i nie wymagają żadnych, dodatkowych materiałów z wyjątkiem kilku dostępnych pod ręką. Wszystkie porady zawierają dokładną instrukcję, dzięki czemu mogą je wykonać nawet dzieci, choć w przypadku kilku DIY zalecany jest nadzór dorosłych.
Przygotowanie dekoracji z okazji święta halloween to jedna z tych czynności, która sprawia przyjemność zarówno przed, w czasie, jak i po zakończeniu imprezy. Dlatego też warto zobaczyć i zdecydować, które life hacki najlepiej nadają się dla nas i będą spełniały swoją rolę w czasie przyjęcia czy zabawy z przebierańcami wyposażonymi w pełne groteski stroje. 

Do poradnika Jak zaskoczyć znajomych - 7 patentów na halloween przypisano następujące tagi:

porady halloween diy life hacks lifehacki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zaskoczyć znajomych - 7 patentów na halloween skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...