Jak zawiązać krawat węzłem półwindsorskim

Poradnik dodany przez: meskipunktwidzenia
27593 0

Węzeł półwindsorski (Windsor prosty) to jeden z prostszych sposobów wiązania krawata. Sam węzeł półwindsorski jest dosyć popularnym i uniwersalnym węzłem ze względu właśnie na łatwość wiązania i wielofunkcyjność. Węzeł półwindsorski sprawdza się nie tylko w biurze, ale także w podróży, ponieważ można go łatwo rozluźniać i ponownie zacisnąć. Natomiast zawiązany na wąskim krawacie będzie pasować do każdego kołnierzyka. A jeżeli chodzi o szersze kołnierze, to należy wybrać krawat z grubszego materiału.

Windsor prosty to idealny węzeł, jeśli chcemy ozdobić krawat rowkami lub fałdami. A żeby zawiązać węzeł jak najbardziej symetryczny, należy delikatnie poprawić go przed zaciągnięciem. 

W tym poradniku dokładnie pokazane jest jak wygląda wiązanie krawata. Krok po kroku będziesz mógł prześledzić ta metodę i szybko sam zawiążesz taki węzeł. Już za pierwszym razem powinno Ci to wyjść bez problemu. No i nie będziesz musiał prosić kogoś innego o pomoc przy wiązaniu węzła tego typu. Zapraszam do filmu.

Do poradnika Jak zawiązać krawat węzłem półwindsorskim przypisano następujące tagi:

moda męska wiązanie krawatów jak zawiązać krawat węzeł półwindsorski windsor prosty wiązanie krawata krok po kroku

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zawiązać krawat węzłem półwindsorskim skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...