Jak zawiązać marokański turban

Poradnik dodany przez: Stenker
47583 0

Oto propozycja zawiązania bardzo prostym sposobem marokańskiego turbanu. Dla większości z was taki poradnik to tylko jedna z ciekawostek, bo przecież rzadko mamy potrzebę zawiązania takiego czegoś. Ale wiecie, nigdy nie wiadomo kiedy nadarzy się okazja na podroż po krajach w których powszechne jest takie nakrycie głowy. Marokański turban bardzo dobrze się sprawdza, łatwo jest się go nauczyć i można tez go zrobić z ręcznika, kiedy nie chcemy wychodzić z mokrą głową spod prysznica. 

Poza tym, taka wiedza może się tez przydać ... na imprezę. Tak dokładnie, na imprezę przebieraną. nie chcę tutaj wyjść na jakiegoś stereotypowego dziada ale przebranie dżihadysty samobójcy to całkiem popularny temat. Wtedy sposób na to jak zawiązać turban się przyda na pewno. 

Zobacz jak zawiązać turban na głowie bez względu na to jakimi motywami się kierujesz. Nawet z czystej ciekawości warto to sprawdzić. Marokański turban i dokładny sposób jego wiązania macie tutaj wytłumaczony krok po kroku. Wszystko ładnie pokazane.

Do poradnika Jak zawiązać marokański turban przypisano następujące tagi:

jak zawiązać turban marokański turban turban jak wiązać jak wiązać turban na głowie turban wiązanie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zawiązać marokański turban skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...