Jak zawiązać podwójną kokardę

Poradnik dodany przez: aKola
184903 5

W tym poradniku fantastyczny sposób wiązania kokardy z satynowej wstążki. Technika wiązania takiej ozdobnej kokardki to prosta rzecz i efekt końcowy już można otrzymać w niecałą minutkę. Warto zaznaczyć, że jest to sposób na podwójną kokardę która może być ozdobą i dekoracją dla wielu rzeczy i ubrań. 

Ozdobne kokardki można zawiązywać i wykonywać z różnych wstążek i pasków materiału czy nawet skóry. Mi najbardziej się podobają kokardki z szerszych materiałów, takich jak ta satynowa wstążka z filmiku. Ale to nie ma znaczenia, ponieważ tym sposobem zawiążecie podwójną kokardkę z każdego paska materiału. Pomysł dobry też jako ozdoba i dekoracja prezentów a nawet choinki. Kiedyś widziałam własnie taką choinkę gdzie zamiast bombek były pozawieszane same kokardki w dwóch kolorach. Były białe i błękitne i to wyglądało olśniewająco pięknie. 

Zobaczcie jak zrobić kokardkę używając tylko swojej dłoni i palców. Bez kleju i bez zszywania zszywkami albo agrafkami. Podwójna kokarda i technika jej wykonania

Składniki:

  • Satynowa wstążka

Do poradnika Jak zawiązać podwójną kokardę przypisano następujące tagi:

porady wiązanie kokardki wiązanie kokardy wiązanie kokardek jak zrobić kokardkę podwójna kokarda ozdobne kokardki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zawiązać podwójną kokardę skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...