Jak zbudować choinkę majsterkowicza

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
4894 0

Siemanko, witajcie w najnowszej „Solówce” którą na kanał „Castorama Polska” przygotował dla Was Primosz z ekipy „5 Sposobów na...”. Jak powszechnie wiadomo majsterkowicz nie kaktus i też pić musi, dlatego z okazji świąt przygotowaliśmy dla Was… E, wróć, nie ten tekst;) Jak powszechnie wiadomo majsterkowicz też swoją choinkę mieć musi. Co jednak robić, gdy drzewka dostępne na straganach oraz w internecie nie robią na nas wrażenia i macie ochotę na nieco bardziej ekstrawagancką i odjechaną ozdobę?!? Z pomocą przychodzi nasz dzisiejszy pomysł dla majsterkowicza choinka z drewna!!!;) Praca z drewnem w przypadku tego drzewka diy (z angielskiego „Do it Yourself” czyli w wolnym tłumaczeniu „zrób to sam”) będzie polegać na czymś znacznie innym niż praca na niedawno żywym drzewku. W Tym przypadku podejdziemy do sprawy odwrotnie i zamiast robić z drzewka projekty z drewna postaramy się wziąć trochę przetworzonego drewna z marketu budowlanego i… spróbujemy odtworzyć z niego choinkę. Trochę szalony pomysł, prawda?;) Mamy nadzieję, że spodoba Wam się przedświąteczna zabawa Primosza i uda Wam się razem z nim wykonać takie nietypowe drzewko, które sprawi, że Wasza rodzina i znajomi na długo zapamiętają wizytę u Was podczas tegorocznych świąt!

 

Gazetka promocyjna: http://www.castorama.pl/gazetka-i-katalogi/gazetka-castorama?utm_source=youtube.com&utm_medium=referral&utm_campaign=castoramaYT

Nie masz pomysłu na choinkę? Pędzimy więc z inspiracją. W dzisiejszej solówce pokażemy jak zrobić świąteczne drzewko prawdziwego majsterkowicza.

Szablon: http://files.castorama.pl/solowka/ep39/choinka.zip

Do poradnika Jak zbudować choinkę majsterkowicza przypisano następujące tagi:

technika zrób to sam pomysły dla majsterkowicza praca z drewnem projekty z drewna choinka z drewna

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zbudować choinkę majsterkowicza skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...