Jak zbudować lampę LED #3

Poradnik dodany przez: geriatyk
17364 0

w trzeciej części budowy lampy LED znów będą obliczenia ale tym razem to chyba już wszystkie jakie będą potrzebne (zobaczymy przy kolejnych częściach). Trzeba pamiętać, że przy tego typu projektach związanych z elektroniką, obliczenia są bardzo ważne i dobrze jest je wykonać w taki sposób aby być na 100% pewnym, że wszystko jest tak jak było zaplanowane. Sprawdźcie swoje obliczenia nawet dwukrotnie aby mieć taką właśnie pewność. 

Lampa LED do akwarium i generalnie tego typu oświetlenie ledowe do akwarium to nie łatwe projekty dla niewielkiej grupy ludzi, gdyż występuje tutaj wysoki próg umiejętności i wiedzy, którą trzeba posiadać. A liczenia tutaj jest trochę ale wszystko przy okazji będzie wytłumaczone więc to też duże ułatwienie dla każdego, kto podejmie się tego zadania. 

Lampa ledowa wykonana samodzielnie i takiego typu oświetlenie to też projekt do wykorzystania przy innych pomysłach. Ale to już zagadnienie na nieco inny typ filmów. Zapraszam do filmu i do poprzednich części serii.

Składniki:

  • Potrzebny schemat:
  • http://www.leaderled.pl/schematy/1w.html

Do poradnika Jak zbudować lampę LED #3 przypisano następujące tagi:

elektronika budowa lampy led lampa led do akwarium oświetlenie ledowe do akwarium budowa lampy led obliczenia lampa ledowa

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zbudować lampę LED #3 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...